Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung+függetlenítés+kóddal...

Mobil Péter kérdése:

Samsung+függetlenítés+kóddal és utána sim kártya nélkül kaptam hívást. Fiatal hang angolul vakerált. Szeretnék v. kitől bővebb magyarázatot kapni, technikailag ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés

Az oldal, ahol találtam a kódszámot: [link]

Egy ideig hagytam, hadd menjen a számlája, ha már ilyen jó fej volt, hogy fel hívott, de kb. 10perc után még mindig nyomta a vakert periódusonként ismétlődött tehát v.milyen felvétel lehetett.


A félreértések elkerülése érdekében: Sem SIM, sem pedig memória kari nem volt a telefonban ez idő alatt.


+ ha valaki le tudná írni, hogy Samsung monte gt-s5620 típusu telót milyen valós eljárásokkal lehetséges függetleníteni ill. amennyiben a szoftveres megoldás a jó: milyen működő szoftvert/szoftvereket ajánl hozzá, nagyon hálás volnék.


A reset+8db. 0 - nem vált be.


Felelősségem teljes tudatában kijelentem: hogy a kérdéseim és azokra kapott működő válasz/válaszok - legális kereteken belül és kizárólag tanulás céljából való felhasználására vonatkozik és ezzel együtt vonatkoztatható. puff&huff


Megjegyzem: Kedvenc telefonom Sony j5-6-7 még a 90' évekből, tehát nem kicsit vagyok elmaradva a telefonok terén :)



2013. dec. 19. 05:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!