Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Tab vagy Tab 2?

Samsung Galaxy Tab vagy Tab 2?

Figyelt kérdés
Melyik jobb,melyiket javasolnátok? A Samsung Galaxy Tab (sima) P1000-t vagy a Galaxy Tab 2-t (P3110)? Melyik képes jobb teljesítményre? Mik az jelentős eltérések,különbségek? Melyiket érdeses választani? A sima Galaxy Tab amin ha jol tudom 2.2-es Android van azt lehet mondjuk frissebb verziora frissíteni?

2013. dec. 19. 16:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Tippelj, szerinted melyik jobb...

1 vagy 2?

2013. dec. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nexus 7
2013. dec. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Galaxy Tab 1: a legrosszabb ellenségemnek sem kívánnám, hogy akár csak egy percet is használnia kelljen.


Galaxy Tab 2: ezt már kívánnám a legrosszabb ellenségemnek, mert ezt is kínzás használni, de azért nem annyira embertelen, mint az 1.

2013. dec. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
ipad 2
2013. dec. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Eddig a 1 normalis..de nem ertelmes valaszt kaptam.Nem kaphatok ertelmes valaszt?
2013. dec. 19. 21:38
 6/18 anonim ***** válasza:

Eddig 3-4 értelmes választ kaptál.


Az első leírta, hogy a 2 egyértelműen jobb, mint az 1, hisz a 2 nagyobb, mint az 1, ami azt jelenti, hogy a 2 újabb, mint az 1, ha meg újabb akkor valószínűleg jobb is, mivel technológiailag nem nagyon szoktunk visszafelé fejlődni.


Második válaszoló írt egy alternatívát, nem indokolta meg, hogy mégis miért jobb, de egyébként tényleg jobb.


Harmadik válaszoló (én) megírtam, hogy ipari hulladék mind a kettő, különösebben én sem indokoltam, de ettől még egy jó válasz.


Negyedik válaszoló szintén alternatívát ajánlott helyettük, az más kérdés, hogy aki majdnem 2014-ben is iPad 2-t vesz, az egy nagyon rossz döntést hozott meg.



Hogy kapj egy 100%-ig normális választ:

Igen, hulladék mind a két Galaxy Tab, és most indoklással:

- hihetetlen elavult hardver, évek óta gyengének számít

- rosszabbnál rosszabb kijelző

- Galaxy Tab 1 elképzelhetetlenül elavult szoftveresen, ráadásul még nem is tabletre készült OS van rajta, hanem egy telefonra készült OS, amit szimplán felnagyítottak nagyobb kijelzőre

- ennek ellenére még az ár/érték aránya is szar mindkettőnek

- azon kívül, hogy az Android is elavult rajta, még tovább rontja a szoftveres helyzetet a Samsung TouchWiz UI-ja, ami miatt nem éri megvenni


Nexus 7 (2012) minden szempontból jobb nála, hardveresen, szoftveresen, kijelzőben, mindenben.

Vagy kicsit olcsóbban Asus MemoPad HD7

2013. dec. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
És inkab ezek mellett jobb valasztas lenne egy Galaxy S3 Mini?
2013. dec. 20. 17:57
 8/18 anonim ***** válasza:
Akkor inkább Xperia L.
2013. dec. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Most tablet kell, vagy telefon?


Ha tablet, akkor is van rengeteg alternatíva a Galaxy Tab-okkal egy árban.

Ha telefon kell, akkor ezekkel egy árba szintén kapsz már jó telefont, de az már megint csak nem Samsung. Előző jól írja, Xperia L jobb nála, sokkal.

2013. dec. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

de ami nem samsung az nem jó...

vagy nem tudtátok?

(mielőtt valami hülye nem értené, irónia)

2013. dec. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!