Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Tab vagy Tab 2?

Samsung Galaxy Tab vagy Tab 2?

Figyelt kérdés
Melyik jobb,melyiket javasolnátok? A Samsung Galaxy Tab (sima) P1000-t vagy a Galaxy Tab 2-t (P3110)? Melyik képes jobb teljesítményre? Mik az jelentős eltérések,különbségek? Melyiket érdeses választani? A sima Galaxy Tab amin ha jol tudom 2.2-es Android van azt lehet mondjuk frissebb verziora frissíteni?

2013. dec. 19. 16:56
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a javaslatokat de majdnem megvevés határán áll hog a Galaxy Tab 2 7.0 vagy a Galaxy S3 Mini legyen? Melyik kepes nagyobb teljesítményre?
2013. dec. 20. 19:55
 12/18 anonim ***** válasza:
A Memo pad HD7 és az Xperia L.
2013. dec. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nem értitek hogy a kérdésemre válaszoljatok?? Holnap vesszuk de milyiket??
2013. dec. 20. 20:15
 14/18 anonim ***** válasza:

Tab: Memo Pad 7

Teló: Xperia L

Vagy neked csak a samsung jó?

2013. dec. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
A boltban amit felsoroltal egyik sincs csak amit en javasoltam :)
2013. dec. 20. 20:33
 16/18 anonim ***** válasza:
jólvan, akkor verd ki a samsungra, de ne csodálkozz ha szana-szét fagy
2013. dec. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Akkor tessék menni egy normális boltba ne samsung szaküzletbe. Ott úgy is a sajátjukat mondják legjobbnak. Vagy rendelj netről, vannak jóféle, olcsó de megbízható gsm boltok.
2013. dec. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#15


Ha bemész egy boltba, és valami kaját akarsz venni, de nincs nekik csak aszalt macskaszarjuk, akkor mit teszel:

1) megveszed a macskaszart

2) keresel másik boltot, ahol kapsz olyan terméket, amit akarsz


Szerintem egy épelméjű ember a második opciót választaná, hisz az az egyetlen logikus döntés.


Neked is két lehetőséged van:

1) megveszed a boltban a szar Samsung terméket

2) keresel egy másik boltot, ahol ugyanannyi pénzért egy minden téren sokkal jobb terméket veszel


De igazából egy harmadik is szóba jöhet: ha nincs más bolt a közeledben (amit azért kétlek, pláne, hogy ma már Pick Pack Pontok meg minden ilyesmik léteznek) akkor nem veszel meg semmit.

Nekem is évekig szar telefonom volt, és akartam venni egy jót, de nem lett volna pénzem, csak valami olcsó szarra, és inkább nem vettem meg, hanem vártam, amíg összegyűjtöttem a pénzt egy jobbra, és jól döntöttem. Igazából ha nem lett volna meg a pénzem a jobbra akkor is jobban döntöttem volna, ha nem veszek meg egy olcsó Samsungot, mert a szarnál néha még a semmi is jobb.

2013. dec. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!