Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen alkalmazásokat tegyek...

Milyen alkalmazásokat tegyek fel a telefonomra?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, sose volt okostelefonom, de az eddigi telefonom tönkrement, így most kaptam egyet. Amúgy nem kértem kifejezetten okosat, anyuék vették ezt, mert mondtam, hogy mindegy, milyen.

Szóval, androidos, van rajta gyárilag e-book olvasó, szövegszerkesztő, naptár, ilyen közösségi oldalakhoz alkalmazások (facebook, twitter stb, de nekem egyiken sincs fiókom, úgyhogy ezeket nem fogom használni). Utólag raktam rá szótárat és diktafont.

Körülnéztem, hogy miket lehet még letölteni, de rengeteg féle van, és így névről nem is tudom, melyik mire való. Tudtok esetleg ajánlani olyat, ami elég praktikus? És szeretnék játékokat is tenni rá, de nem tudom, melyik játékok jók. A logikai játékokat szeretem főleg, de bármi jöhet, csak Angry Birds ne, mert azt utálom :)


2013. dec. 19. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Solid Explorer (Nagyon okos file kezelő) Ha nincs rá pénzed akkor Total Commander,(ami után nyugodtan beszerezhető az általam írt 1. app is. (app = alkalmazás) ingyen.

Akkor kell egy jó videó lejátszó : MX playert használom

Mivel van vakum van zseblámpa app is.

Logikai Játékok : szókereső (lehet egymás ellen is játszani,suliba kiváló)

[Shakes & Fidget] ez egy netes játék,ha néha van kis szabadidő ellehet vele játszadozni.

Műsorújság(jó tudni mikor mi megy )

Colornote(kis jegyzetfüzet,bármikor jól jön)

Logikai játékok + : Logo Quiz

Where is my water?

4 kép 1 szó

Cut the rope

Sudoku

Ezek mind ingyenesek,fizetőseket direkt nem írtam.

2013. dec. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha még érdekel valami konkrétabb,esetleg fizetős app-ok,nyugodtan szólj :)
2013. dec. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, utánanézek majd ezeknek! Esetleg még olyan játék (ingyenes), amit net nélkül pl. buszon, vonaton tudok játszani?
2013. dec. 19. 20:12
 4/5 anonim válasza:
0%
Jó gyökér lehetsz jézusom:D
2013. dec. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
shakes&fidgeten kivül mind megy net nélkül is.
2013. dec. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!