Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4 tényleg nagyon...

IPhone 4 tényleg nagyon gyenge Ios 7-el még mindig? Nem oldották meg ezeket a problémákat a frissítésekkel?

Figyelt kérdés
A frissítéseknek köszönhetően nem lettek kiküszöbölve a problémák?

2013. dec. 19. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem se 6-al nem volt gyenge és a 7-el sem lett az.
2013. dec. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha esetleg leírnád, hogy mit is értesz "a problémák" alatt, akkor lehetne is érdemben válaszolni.

Már nincs iPhone 4-em (iOS7-et sosem raktam rá), ugyanakkor iPhone 5s-en is van még néhány zizije a rendszernek.

Teljesítmény terén - ahogy olvasom a tapasztalatokat - kisebb frissítések hatására egyre gyorsabb lett a korábbi modelleken (illetve ahogy tapasztalom, megbízhatóbb is), de ahogy látom, iOS7.1 hozza majd meg az áttörést ezen a téren, szinte kivétel nélkül csak pozitív kritikákat olvastam vele kapcsolatosan (mind teljesítmény, mind megbízhatóság terén).

2013. dec. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem is pontosítani kellene, de konkrét problémám nekem sem volt vele. persze elvárható, hogy sok olyan bosszantó dolog van benne, amit azért csináltak, hogy vegyed az újat, de alapvetően nincs vele baj.
2013. dec. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Igeretek es a beta teszterek szerint a januarban kiadando ios 7.1-ben mar kicsit jobban rafekudtek az iphone 4 kompatibilitasra. Azt meg erdemes lenne kivarni,mielott falhoz vagod , sok helyrol hallottam,hogy nagyon toredezett i4-en ,lassu,akadozik
2013. dec. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönom a válaszokat!


Valóban pontosítani kéne, elnézést. Szóval úgy értettem,hogy amikor kiadták a rendeszert akkor voltak olyan hírek h 4en rettentő lassú, lefagy, ha gepelsz akk a szöveg később jelenik meg stb, na erre lennék kíváncsi h ezeket orvosoltak e a frissitesekkel, vagy esetleg beállításokkal (kikapcsolni vmit stb)

2013. dec. 20. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!