Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jók az Apple termékek? Tényleg...

Jók az Apple termékek? Tényleg nem fagy le sose az iPhone?

Figyelt kérdés

Azt mondják megakaszthatatlan. Nincs olyan program rá ami közben bezárná, befagyna.

Mennyire igaz ez a pletyka?



2013. dec. 20. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem így van, bár a zártság miatt jobb ilyen téren mint a droid.
2013. dec. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bp1985 ***** válasza:
80%
Semennyire, ugyanis gond nélkül megakasztható.
2013. dec. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
75%

Annyiban jobb, h az android minden szar telefonon megy, ezzel szemben az ios csak egy telefonra lett írva, így valszeg stabilabb.

Jó telefon, de én annyit nem adnék érte.

2013. dec. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
87%
Mindent meg lehet akasztani, ha kimondottan ez a cel; de az alkalmazasok fejlesztoinek nyilvan a stabilitas a legfontosabb. Stabilabb, mint a droid, ergo nehezebb megakasztani. Nagyon jo minden Apple termek, annak, aki megteheti, mivel kisse tul vannak arazva.
2013. dec. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

háát az azért nem igaz hogy meg akaszthatatlan

de legalább itt úgy van hogy ha kell lassabban betölti a telefon de akkor ne faggyon le

2013. dec. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

iPhone-t soha nem vennék, ennyi pénzt telefonra nem dobnék ki. De az iPad-ek nagyon jók!

Korábban csak másét használtam néha, most viszont vettem egy Air-t, és lenyűgöző, eddig hibátlanul teljesít. Persze mérvadó pár hónap múlva lesz a siker, ha jelentős tartalom és alkalmazás mellett is ilyen jól fog teljesíteni, de nem aggódom emiatt :)

2013. dec. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

"Azt mondják megakaszthatatlan."

Ez nem igaz, ugyanakkor alapjában véve sokkal folyamatosabb a kezelőfelület, mint Androidon. Persze egy Nexus 4 már kb hozza ezt a szintet (főleg iOS7 óta, amelyik nem olyan jól optimalizált, mint az eddigiek), de gyártói felületeknél nem az optimalizálásra helyezik a hangsúlyt...


"Nincs olyan program rá ami közben bezárná"

Mármint nincs kilépkedő program? Ez hülyeség. Ez amúgy sem az OS-en, hanem az alkalmazás fejlesztőin múlik, de még a gyári Safari is képes néha-néha aknára futni (régen Prohardver fórumának asztali nézete jelentett neki problémát).


OS stabilitásával viszont egyetértek, legalábbis iOS4...6 alatt (2.5 év alatt) egyetlen egyszer sem fagyott le a telefonom, csak akkor indítottam újra, mikor telepítettem egy új iOS verziót. iOS7 itt is rontott, sőt, itt rontott csak igazán, 7.0.4-ig kritikus volt a helyzet (iPhone 5s-en), ennek telepítése óta csak egyszer fagyott le kamerázás közben. Elvileg (bétákkal kapcsolatos beszámolók alapján) iOS7.1 itt is és optimalizálás terén is nagy előrelépés lesz .

2013. dec. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Deee igaz. Ha az adott evben a csucs telefont veszed meg az legalabb 3-4 evig jo lesz 1-2 x akku cserevel!

6 eve hasznalok iPhonet! Soha nem tudtam befagyasztni! ( nyilvan ha regi modellel probalkozik az ember mint egy iPhone 4S akkor egyertelmu hogy befagy ) de ennyi erovel egy Sony Xperia tipo meg szarabb mint egy 4S...

Nos kicsit eltertem a tematol az a lenyeg ha az adott evben a csucs telefont veszed meg azzal egy darabig ideig gondod nem lesz! De ha van kozep felhasznaloi szintu szamitogep ismered akkor ezen is tudsz filmezni, pdf fajlokat olvasni stb..

2021. ápr. 10. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!