Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék venni mobil telefont...

Szeretnék venni mobil telefont .80 ezer forintot szánnék rá, fő nézése ma játékok lennének rajta, meg minden más mi egy telefonon, Sony Xperia sp -t néztem ki, de állitolag nagyon melegzik ez mennyire igaz? Esetleg vmi más telefon ajánlás?

Figyelt kérdés

2013. dec. 20. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Na ennek fuss neki még egyszer!!!Mit jelent az, hogy:

"Fő nézése ma játékok lennének rajta" ????

Google Fordító?

2013. dec. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dirtboy ***** válasza:
optimus G,nexus 4
2013. dec. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
elirtam bocsánat , fő szempontom a játékok laggmentes futása lenne számomra
2013. dec. 20. 15:21
 4/6 A kérdező kommentje:
mint irtam 80 ezer forint és egybe akarom kifizetni :)
2013. dec. 20. 15:23
 5/6 Xperia.floyd ***** válasza:
Nekem Xperia SP van, a játékokat lazán elviszi, mivel a GPU-ja csúcskategóriás. A melegedésről annyit, hogy ha nagyon komoly játékokkal játszol, akkor fel tud melegedni rendesen, sőt nemcsak a hátulja, hanem maga a kijelző is, viszont szerintem ez nem olyan, hogy eldobod a telefont. Nekem egyszer sikerült az aksiból 49 fokot kicsikarnom, de az is csak "kellemesen" meleg volt. Átlagosan 40-46 fok erős igénybevétel mellett, teljesen átlagos használat mellett akár netezel, akár beszélgetsz, viberezel stb. nem lesz az az első gondolatod, hogy ezt a "szart" a hóba dobd :)
2013. dec. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem , akkor kábé olyan mint a xperia j mert az is igy melegszik :)
2013. dec. 20. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!