Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5 vagy sony xperia z1?...

Iphone 5 vagy sony xperia z1? Nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés
Ket telefon mellett vacillalok iphone 5 vagy sony xperia z1. Samsungom van jelenleg. Nincs bajom se az ios-al se az androiddal. Szempontjaim : kibirja a napot (nem folyamatos hasznalat de azert netezes, viberezes, facebookozas) mellett, ne fagyjon le, legyen gyors, szep kepet szeretnek vele csinalni es kb ennyi. Illetve nemtudom h az iphonenak nem lenne e tul kicsi a kijelzoje? Viszont nő vagyok nincs nagy kezem es a z1 lehet tul nagy lenne. Koszi a valaszokat.

2013. dec. 20. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

A Z1 minden szempontból jobb.

Erősebb processzor, dupla annyi RAM, full hd kijelző, jobb kamera, por és vízállóság jellemzi.

2013. dec. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dirtboy ***** válasza:

ilyen igények mellet lehet jobban járnál ha vennél egy olcsóbb de jó telót és egy fényképező gépet.

a z1 hiába sok megapixeles egy fényképező gép le alázza bőven.

látod azt a lencse átmérőt?

[link]


azzal már lehet fényképezni nem egy kis egycentis telefonos vacakkal amin semmit nem tudsz állítani,könnyen túlexponál mindent.

2013. dec. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lumia 925 / 1020ban nem gondolkoztál? :)
2013. dec. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a baj anyanak nokia lumia van es nekem nem tetszik:) szoval a nokia nekem alapbol kiesett. De koszi a valaszokat sztem dontottem :)
2013. dec. 20. 19:18
 5/5 anonim válasza:
samsung galaxy note 3 vagy lg g2 ?
2013. dec. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!