Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudok dönteni hogy Iphone...

Nem tudok dönteni hogy Iphone 4 et vagy Samsung galaxy s2 vegyek ti mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
elsősorban ios vs android lenne a kérdés illetve ha android akkor s2 kivül van esetleg jobb teló? Illetve ha az iphone jb zem de el romlik és restore ezem akkor a garancia meg marad??(mármint tudom hogy elveszik de a restorezem nem tudják meg nézni hogy jb z ve volt) és nem tom mennyire igaz hogy iphone csak itunnelel lehet zenét rakni amit meg kell venni de gondolom ezt is vmi programmal ki lehet kerülni
2012. jan. 8. 01:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
hardveresen mindkettő csúcs telefon. sokkal kisebb különbségek vannak a hardverek között, mint a szoftverek között, talán a képernyő méretét leszámítva. elég az ájfoné is, s2é pedig annyira nem nagy még. szóval szerintem a szoftveresen eltérnek annyira, hogy inkább azt kell mérlegelni. mindegyik nagyon jó, de ez már szubjektív, nem úgy mint a hardveres rész. amelyik jobban tetszik, amelyiken nagyobb a felhasználói élmény. én személy szerint android párti vagyok a hajlamos vagyok megunni a telefonjaimat 1-1,5 év után, ami a testreszabhatatlanságból adódik. ez androidnál lehetetlen, nem lehet megunni. nem kell idióta korlátozások (blútusz, flash, sd kártya, külsőforrás) adta kellemetlenségekkel bajlódni. szvsz android.
2012. jan. 8. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 tomy005 válasza:
ipon 4
2012. jan. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
Az iPhone 4 minőségibb felhasználói élményt fog nyújtani, mint egy Galaxy S2, de ha ügyködni akarsz a rendszerrel, akkor az Android jöhet szóba. Vagy ha nagyon l vagy eresztve lével, akkor Galaxy Nexus, és nekem is vegyél kettőt. :)
2012. jan. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:

[link]


Nincsmit!

2012. jan. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 xOrD96 válasza:
sztem s2 mert iphone 4 lehet hogy szép és jo de az appokat is nezve iphone4 mindegyik 99 cent androidnal meg barmit kersel talalsz ingyen is neh meg a compare is azt bizonyitja hogy inkabb s2
2012. jan. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
2012. jan. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg az SGS 3-at... mindenben verni fogja mindkét telefont! :)
2012. jan. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat amúgy nem zavar hogy 200 ft 1 apps azt még ki tudom fizetni de ha nagyon akkarom jailbreakelem és nem kell fizetni :D
2012. jan. 8. 12:12
 9/18 anonim válasza:
Szerintem az iPhone sokkal jobb. Nekem is az van, könnyen kezelhető, gyors. Az itunes ingyenes, és az appok is ha jailbreakelsz. Ha pedig garanciát szeretnél, jailbreak után restore és nem veszik észre
2012. jan. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

könnyen kezelhető, gyors.


ez minden 100ezer+ os telefon jellemez...

2012. jan. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!