Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy s4 vagy nexus 4?

Galaxy s4 vagy nexus 4?

Figyelt kérdés

árat ne nézzétek, kb. ugyanannyiból meg tudnám venni mind2-öt.

melyik gyorsabb? és melyik vékonyabb?és a nexus 5, vastagabb mint s4, vagy nexus 4? ha igen mennyivel?



2013. dec. 20. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Nexus 5
2013. dec. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Jaa, a nexus 5 a nyerő
2013. dec. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
A Nexus 5 olcsóbb mint az S4 de jobb mint a Nexus 4. Ezért az éri meg jobban. De ha az S4 és N4 közül kéne válasszak akkor az S4 mert egy generációval jobb és újabb.
2013. dec. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Nexus 5.
2013. dec. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

Nexus 4, vagy elírtad és Nexus 5-re gondolsz?

Mert kétlem, hogy N4-et annyiért tudnál venni, mint SGS4-et, kb a Nexus 5-el van egy árba.


Ha Nexus 5-ről van szó, akkor mindenképp azt.

Ha Nexus 4-ről, akkor kérdéses. Én gondolkozás nélkül megvenném, hisz a Nexus 4 Nexus, ez A Galaxy S4 meg Samsung, ez már 2 ok az N4 mellett.


Igaz, hogy hardveresen jobb az SGS4, de az még olyan erős hardver mellett is hajlamos akadozni néha, Nexus 4-et még nem láttam akadni (persze ha direkt keresnék videókat Youtube-on párat biztos találnék, de tényleg nagyon ritka, kb annyit akad, mint egy iPhone). Szoftveresen meg fényévekkel jobb, mint akármelyik Samsung.


SGS4-ből a nagyobb aksit irigyelném csak.

2013. dec. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

N4-re gondoltam, az újan annyi mint S4 használtan, azért írtam hogy kb ugyanannyiba be tudnám szerezni őket.

Nexus felé hajlok, csak azzal az a gond, hogy elvileg sz-r az aksi.

Mentek a zöldek

2013. dec. 20. 21:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Használtat csakúgy vegyél ha próbáltad élőben de akkor is óvatosnak kell lenni, főleg ha samsung csúcskészülékről van szó.
2013. dec. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!