Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az gáz, ha valakinek ilyen...

Az gáz, ha valakinek ilyen telefonja van? (16 éves)

Figyelt kérdés
[link]
2013. dec. 21. 01:13
1 2
 1/14 anonim válasza:
Semmi se gáz... Azt gondolsz amit akarsz, a divat egyéniségeket öl... Ez a kérdés is attól függ, hogy mi a célod a telefonnal... Jó fotókat tudjál vele csinálni, változatosabb és jobb megjelenésű alkalmazásokat tudjál használni vagy egyéb ok... Ha azért szeretnél váltani, mert "menő" szerintem ne tedd. Ha ez a készülék, idáig is jó célt szolgált, ne cseréld le...
2013. dec. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
háhá nekem rosszabb :DD van de rájöttem nem kell jobb ha netezni akarok elkérem valamelyik haveromtól + még el se lopják olyan rossz
2013. dec. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Imádom, amikor abból csinálnak "gázt", hogy XY-nak milyen a mobiltelefonja/laptopja/PC-je, stb. Ez kb. olyan, mint ha az lenne gáz, hogy én a csokis nápolyit szeretem, és nem a citromosat. Adott egy termék (jelen esetben egy telefon), amit valaki megvásárolt. Nyilván nem azért vette meg, mert eleve undorodott tőle. Megvette, használja, mivel az igényeit ez kielégíti. Akkor meg mi lenne ezen a gáz?
2013. dec. 21. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Nyugi, nekem sem valami jó, sőt szerintem még ennél is rosszabb. De amint az előző válaszolók írták: nem az alényeg, hogy mit tud, hanem az, hogy kielégítse az igényeidet. A lényeg az, hogy telefonálni lehessen vele.
2013. dec. 21. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Gáz bizony, ne is csodálkozz, ha nem hívnak el inni és füvezni a többiek.


De ha biztosra akarsz menni, szerezz be egy ilyet: [link]

2013. dec. 21. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló telóm van, azt hurcolom mindig magammal, mert nem kell félteni hogy ellopják. Ne törődj másokkal, de szerintem ezzel nem is foglalkoznak.
2013. dec. 21. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Saucy válasza:
Szerintem mindegy milyen teloja van valakinek nem kell ahoz több százezer forintos telo hogy menö legyél mert nem azon mulik a stilusod meg az egyéniséged.Nem attol lesz gáz az ember vagy éppen menö hogy milyen telefont vett
2013. dec. 21. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az a gáz ha így gondolkodsz ...
2013. dec. 21. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én vettem 12.ben 1 200ezres telefont saját pénzből. Azóta a haverok azzal piszkálnak, hogy mekkora a telefon.. :D
2013. dec. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
En nem tudnek ilyen k510et hasznalni, eszmeletlen buta.
2013. dec. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!