Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak nekem lett szar a 4.3 as...

Csak nekem lett szar a 4.3 as android Galaxy S4 -re?

Figyelt kérdés

Előző verzióval semmi baj nem volt. A 4.3 as valahogy nem az igazi. Pár pl. antutu benchmark 3-4 ezrekkel kevesebbet mér a teljesítménynél mint előző androiddal. Illetve van hogy tesztelés közbe a telefon fogja magát és újra indít ...betölt a samsung logoig majd megint újra indul. És ezt addig csinálja míg ki nem kapom belőle az aksit.

Nektek is csinált már ilyet? Esetleg valami ötlet ,hogy hogyan oldhatnám meg ezt a problémát ?

előre is köszönöm



#Galaxy #android4.3
2013. dec. 21. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:

..mennyire mervado a benchmark ? Az s4 mar eleve ugy van konstrualva,hogy atverje a benchmark programokat es jovsl nagyobb eredmenyt produkaljon,mint a valos teljesitmenye( [link] ) .


Nekem amugy a 4.2.2 is hulladek volt ,nagyon gyorsan szabadultam a telefontol,viszont akik most hasznaljak,azok bizonygatjak,hogy a 4.3-al minden oke.. Ezek szerint megsem ?

2013. dec. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Használni kéne és nem antutuzni.
2013. dec. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az antutuval csak 1 példát mondtam...ez az újra indítós dolog más esetben is megtörtént... /:)
2013. dec. 21. 11:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudod hozzászólni mert nekem minim van,de azon nincs ilyen problémám.
2013. dec. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam mind a 4.2.2 mind pedig a 4.3 tökéletes.A tesztek meg full fölöslegesek.Kivéve ha valaki arra élvez hogy 50000000 pontja van Antutu-n.
2013. dec. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Meg oldódott a problémám , aksi hiba volt!

A Samsung cég kiadott egy sorozat hibás aksit az S4 hez és sajnos ezek közül kaptam én is egyet. Az aksinak az a hibája ,hogy 2-3 hónap használat után annyira le gyengül ,hogy nem bírja el tartani a telefont és ilyenkor újra indul magától a telefon , betölt a Samsung logóig és megint újra indul . Ezt addig csinálja amíg ki nem kapod belőle az aksit (legtöbbször ha 80% alá csökken a töltöttségi szint akkor kezd újra indulni) és addig nem tudod újra indítani úgy ,hogy teljesen be töltsön amíg legalább 80% felé nem töltöd újra az akut vagy ha nem hagyod folyamatosan áramforráshoz kapcsolva. Ez az állapot fokozatosan rosszabbodik , a végére használhatatlanná válik a telefon, ugyanis alig érsz hozzá már újra is indult. (legalábbis az én esetembe ez az aksi hiba így nyilvánult meg). Ugyanakkor a telefon aksi mérője / figyelője nem fogja jelezni azt ,hogy az aksi hibás lenne vagy le gyengült volna . Azt írja ki ,hogy az aksival minden rendben, az állapota: jó.

Ahogy fórumokon olvastam , a Samsung cég tudja és be vállalja azt ,hogy ki adott egy sorozat hibás aksit a Galaxy S4 hez és ha garanciába van még akkor kérdés nélkül ki cserélik . Ebbe az esetben viszont az lenne a korrekt ugye mint pl. a gépjárműknél, ha valami hibás valamelyik jármű sorozatban akkor vissza hívják az összeset a gyárba és díjmentesen megjavítják . Nos ezzel kapcsolatosan azt olvastam ,hogy a Samsung cég azért nem csinál ilyet mert ,habár tudatában vannak annak, hogy ki adtak egy sorozat hibás aksit , de viszont nem tudják pontosan ,hogy az melyik. => tehát nem tudják melyik sorozatszámú aksikat kellene vissza hívni javításra csak azt tudják ,hogy van egy hibás sorozat .


Remélem ez a komment segít majd azokon az embereken akik még ilyen fajta problémákkal küszködnek.

2014. ápr. 3. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!