Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan oldhatnám meg a problém...

Hogyan oldhatnám meg a problémám? (Nokia Lumia 620)

Figyelt kérdés
Egy nagy-nagy problémám van. Tegnap este 20:00 körül úgy döntöttem, h alaphelyzetbe állítom a mobilom. Kikapcsolt, mint ahogy azt kell, s a fogaskerék is elkezdett forogni, hogy ő most akkor alaphelyzetbe áll. Na most az a probléma, hogy az a kis fogaskerekecske még most reggel is forog. A telefon közben lemerült, hiába volt egész éjszaka töltőn. Az ünnepekre sajnos meg vagyok lőve. Már 2x kiszedtem az aksit, de ha újra berakom, kéri, h rakjam fel töltőre. Fel is rakom, tölt egy pár percig, bekapcsol az alaphelyzetbe állításig, és forog. Ha kihúzom, és lemerül, ez a vacak képes holnap reggeli is valószínűleg tétlenül forogni. Mit tegyek? Valami gombkombinációs újrarezetelés? O.o

2013. dec. 21. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Hagyni kell a töltőn és hagyni kell a fogaskereket is, valamikor több időt vesz igénybe a HR. Ha estig sem változik semmi, akkor szerviz.
2013. dec. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hard resetet neki "

If they still go on for 30+ minutes, press the hardware reset key combination and the gears should spin for a while longer and then stop. To perform a hard reset press and hold the power-, volume-down- and camera buttons until the phone vibrates. Then release the power-button and keep the other two buttons pressed for another five seconds.

"


Lenyeg : hangero le+bekapcs+kamera gombot egyszerre nyomod,nyomva tartod,amig rezeg,utana a bekapcs.gombot elengeded,a masik kettot tovabbi 5mp-ig nyomva tartod

2013. dec. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam a hard resetet is, és egyszerűen nem veszi a jeleket. Leáll a fogaskerék, ha nyomom a hármat, kikapcsol látszólag, de 20mp múlva sincs rezgés, h elengedném a kikapcsolást. Holnap megyünk szervízbe... mire megjavítják.... -.-'
2013. dec. 22. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!