Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek mennyire éri...

Szerintetek mennyire éri megvenni a nokia lumia 625 öt és mikor jelent meg?

Figyelt kérdés
2013. dec. 21. 12:46
 1/4 anonim válasza:

Hali!


Én is tettem fel kérdést ezen az oldalon 625-el kapcsolatba. Bizonytalan voltam vele kapcsolatba......alapjába véve egy nagyobb telefont szerettem volna venni de nem akartam érte sokat adni. Nem játszom a telefonon és filmet sem nézek......csak netezek.

Egy szó mint 100 három napja BOLDOG tulajdonosa vagyok egy Lumia 625-nek..... :) Nagyon kellemesen csalódtam benne, korrekt telefon....ennyi pénzért főleg ekkora kijelzővel ilyen kompakt telefont nem hiszem, h kapsz! Nekem elegem lett az Andriodból azért váltottam Windows-ra......és nem bántam meg sőőőt. Sok tesztbe olvashatod, h alacsony a kijelző felbontása, ez így is van de, h ezt nem vagy csak alig lehet észre venni használat közbe az is biztos. Nagyon gyorsan működik minden rajta.....nem gondolkodik semmi ilyen. Tehát minden Android betegség elfelejtve. Számomra nagyon bevált és csak ajánlani tudom.


Üdv.

2013. dec. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én karácsonyra kapom meg és kösszi hogy írtál.

Én mikor először megláttam nagyon megtetszett csak kiváncsi voltam milyen komenteket írnak de kösszi :)

2013. dec. 22. 11:16
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébként te is 65000 Ft ér veted?
2013. dec. 22. 11:16
 4/4 anonim válasza:

Hali!


Nem....én 45.000Ft-ér vettem a Telenorba céges előfizetésre. Szerintem tuti karácsonyi ajándékod lesz! :)

2013. dec. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!