Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket érdemes megvenni a...

Melyiket érdemes megvenni a következő telefonok közül? NOKIA Lumia 520, SONY Xperia E, SAMSUNG Galaxy Fame S6810

Figyelt kérdés

Ez lesz az első okostelefonom és telefonáláson kívül a gps-t használnám a legtöbbet. Nincsenek nagy igényeim csak az, hogy megbízható legyen és pár évet problémamentesen tudjam használni. Árban és tudásban nagyjából megegyeznek.

A Lumia felé hajlok első körben.


2013. nov. 21. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
lumia 520. nem fagy és gyors. alkalmazás nincs annyi mint androidon, de ez nem lényeg, minden alap dolog megvan wp-re is mint androidon
2013. nov. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Vagyis megéri a Lumia és nem fogom megbánni? Azért vagyok bizalmatlan csak mert szinte mindenkinek a környezetemben androidos a telefonja és senki se mert még váltani.
2013. nov. 21. 11:29
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban preferálom az androidot, de egy Xperia E vagy egy Galaxy Fame baromira túlárazott telefon a képességeikhez képest és nem ellenfele egy 520-as Lumiának. Ha ezek közül lehet csak választani akkor egyértelmű, hogy az 520-as lesz a nyerő.
2013. nov. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megerősítést! Érdekes amúgy, hogy nagyon sok ember mondta már ezt egymástól teljesen függetlenül. A bolti fickó is eléggé mellé állt.
2013. nov. 21. 12:05
 5/9 anonim válasza:
Nekem Lumia 520 van és nem bántam meg! Nem tökéletes telefon, de megbízható és korrekt. Az iphone-os ismerőseim is kiveszik a kezemből nyomkodni :)
2013. nov. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, mert android minid a csúcs kategóriában használható, alatt alig-alig. Nincs a hardwarere optimalizálva a rendszer.
2013. nov. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A Lumia 520 sokkal jobb mint a másik kettő, nem csak a hardware hanem a a jobban optimalizált software miatt is !
2013. nov. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kacsanyak válasza:
Lumia 520, a fentiek miatt.
2013. nov. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megvettem a Lumia 520-at pár napja és azon kívül, hogy Microsoft, Nokia fiókot is létre kellett hozni és a Microsoft minden lépésemet tudni szeretné (és erre állandóan figyelmeztet) szóval ezeken kívül egész jó benyomást keltett.
2013. nov. 26. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!