Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik BB-t érdemes megvenni,...

Melyik BB-t érdemes megvenni, ami jó akkuidővel rendelkezik, és megfelelő hangminőséget biztosít, de nem érintőképernyő?

Figyelt kérdés

Használtan ezeket néztem, amik árban sincsenek elszállva: 8520

9300

9320

9700

9780

Netezni mindegyikkel lehet ami még kellene, de ami még lényeg a rendszer megbízhatósága.


2013. dec. 21. 13:12
 1/2 anonim válasza:

Szia! Eddig mi is a párommal mindig BB- t használtunk! Nagyon szerettük őket!

De legutóbb úgy befürödtünk vele, hogy eldöntöttük, hogy soha többet.

Megvettük a Q10-et 170 ezerért és akkora egy sz.... Már láttam őket szolgáltatónál kidobálva a vitrinbe 25 ezer körül 2 éves hűségidővel :)

Nem kicsit szoftverhibásak.

- egyik nap vannak ékezetek utána nincs

- a képernyőtfél napig nem tudod feloldani, mert épp olyan kedve van

- telefonálás végénél odafagy a képernyő

- a fehér színűnek műanyag a hátlapja a feketének carbon?!

- elég bonyolult is használni

És még sorolhatnám.

Bár most a BB szolgáltatás ingyenesen jár hozzá.


Ha BB fan vagy úgyse tudlak róla lebeszélni ( engem se tudtak)

Azt rebesgetik, hogy csődbe megy a cég, ez nem tudom igaz- e. De az egyszer tuti, hogy az Apple nagyon keményen nyomul.


Mi is vettünk most Iphone 5 s-t. Nagyon jó teló. De a BB után az SMS írás egy halál :)

2013. dec. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem egészen kaptam választ a kérdésemre, de kösz szépen a választ :o)
2013. dec. 24. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!