Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy pocket neo...

Samsung galaxy pocket neo milyen? Többi lent!

Figyelt kérdés
Ezen a telón elindul a subway surfers,hill climb racing? Meg lejátsza az MP4-et?Lehetőleg olyan írjon akinek van/volt!Mert a mostani ZTE Blade 3-mam eladom és annak az árából ezt akarom megvenni meg egy skullcandy fülest,mert csak ezen az alap dolgokat csinálnám mert van tabletem. És arra vagyok kíváncsi hogy ezek hogy mennek,meg várnék még tapasztalatokat...
2013. dec. 21. 16:35
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
42%
Nagyon-nagyon rossz! Fél giga ram, egy magos 0,85 ghz-s proci, ótvar kijelző. Rengeteg minden nincs benne, ami benne van, az meg szar. Nagyon nem ajánlom, még okadékabb mint a zte. És a képességeihez képest túl drága is. De 20000 körül más androidos telefont nem érdemes venni, max egy xperia u-t használtan.
2013. dec. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
61%

"Mert a mostani ZTE Blade 3-mam eladom és annak az árából ezt akarom megvenni"


Xart egy még xarabbra?


Vegyél egy xperia L-t inkább...

2013. dec. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
A ZTE nem szar fél éve semmi baja,de írtam hogy csak alap játékokra használnám meg zene hallgatásra! Arra pont elég,de még mindig nem kaptam választ a kérdésemre,következő kommentelők oolyanok írjanak akik tudnak normálisat írni!!!!
2013. dec. 21. 17:12
 4/35 anonim ***** válasza:
61%

Aztán miből gondolod, hogy én spec nem értek hozzá?


Add el és vedd meg és xopj ezzel a csodával b+

2013. dec. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
46%

És a blade 3 az xar, de amire használod arra nem az még egy x8 se.

De amit venni akarsz az xarabb nála...

2013. dec. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
De engem nem érdekel a véleményed engem az érdekel amit a kérdésembe leírtam!;) várom a tapasztalatokat,akiknek volt van!
2013. dec. 21. 17:18
 7/35 anonim ***** válasza:
65%

Figyelj haver:


Én csak egy tesztelő vagyok a mobilarena-n...


Ha nem érdekel a véleményem akkor add el azt a jobb blade 3-at és cseréld agy xarabbra.


Így már jobban hangzik?

2013. dec. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Én értem,és köszönöm!De ezel nem sokkal vagyok előrébb:/ igen tény és való h olvastam hogy szar stb. de nekem csak zene hallgatásra kellene meg egy pár alap játékra... Mert van tabletem de ezt is leírtam,kipróbáltam a mediaba és nagyon megtetszett mert gyors a menü stb.Meg azért mert akarok egy normális fülest venni.
2013. dec. 21. 17:23
 9/35 anonim ***** válasza:
42%

Csak a játékra, akár alap akár nem:


A blade 3-nak 4 collos a kijelzője 400*800 felbontással a másiké pedig 3 coll 240*320-al.

H.lye vagy ha erre cseréled...

2013. dec. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazad van,sőt biztos! De azért én várnék még akinek van és letudja írni a választ arra amit kérdeztem.
2013. dec. 21. 17:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!