Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy pocket neo...

Samsung galaxy pocket neo milyen? Többi lent!

Figyelt kérdés
Ezen a telón elindul a subway surfers,hill climb racing? Meg lejátsza az MP4-et?Lehetőleg olyan írjon akinek van/volt!Mert a mostani ZTE Blade 3-mam eladom és annak az árából ezt akarom megvenni meg egy skullcandy fülest,mert csak ezen az alap dolgokat csinálnám mert van tabletem. És arra vagyok kíváncsi hogy ezek hogy mennek,meg várnék még tapasztalatokat...
2013. dec. 21. 16:35
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
67%
Pedig nem fog működni, az olcsó samsungok sokszor rosszabbak a nevenincs szaroknál, lehet hogy egy hónap múlva el fog romlani.
2013. dec. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
dehogy fog elromlani! :)) vettem még egy éve szar használt olcsó samsung s5230at tiszta karc szét van verve oda adtam anyámnak,és semmi baja,ugyanúgy működik!!! De ha megveszem február elején veszem meg,akkor leírom a tapasztalatokat,oksa?:)
2013. dec. 22. 18:31
 33/35 anonim ***** válasza:
Az más kategória, ikertesómnak 3 éve ilyen van. Az abdroidosak a rosszak.
2013. dec. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
mindegy...
2013. dec. 22. 22:17
 35/35 anonim ***** válasza:

Neked mindegy...


Ha már előhoztad az 5230-at, akkor játssz azon ezekkel. Tudtam eddig is, hogy vannak samsung őrültek, de ennyire nem kéne már erőltetni az egészet.

Az én ismerősömnek meg 3 éve van ez:


[link]


És semmi baja!

Az más kérdés, hogy nem akarja összehasonlítani a sony újabb cuccaival...

2013. dec. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!