Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem régiben vettem egy telefon...

Nem régiben vettem egy telefont (Alcatel one touch 5035D) elromlott nem érzékelte a töltőt, vissza vittem megjavították, működöt is egy darabig aztán ismét ugyanez lett a baj és megint vissza vittem?

Figyelt kérdés
De most nem csinálták meg mert azt mondták én okoztam a hibát? és csak pénzért javítják meg valakinek esetleg nincs egy ilyen telefonja amit nem tud használni pl betört kijelző vagy bármi ami által nem tudja használni és szívesen megválna tőle engem érdekelne és ha van ilyen ember az írjon választ és leírom az e-mail címem. Előre is köszönöm.

2013. dec. 21. 16:37
 1/1 bp1985 ***** válasza:
Csak nem a telemax mondta ezt, hogy a te hibád?
2013. dec. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!