Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezt így megérné ebay-ről?

Ezt így megérné ebay-ről?

Figyelt kérdés

[link]

nem tudok még annyira angolul, ezért lenne pár kérdésem:

új állapotú/használt?

mennyi a szállítás, ha hozzák mo-ra?

és elvileg eby-en ellenőrzött áruk vannak, tehát ez( ha új,)akkor minden tartozékkal adják

köszi előre is :D



2013. dec. 21. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
65ezer a telefon, és 4-5ezer a szállítás...így meg is érné, csak számolj rá még áfát meg valamennyi vámot, és máris nem fogja megérni. egyébként az utolsó mondat nem igaz. kb annyira ellenőrzött, mint vaterán, vásárlói visszajelzések alapján. például ez az eladó különben megbízható, valószínű megkapnád előbb-utóbb a telefont épségben, csak pont annyi lenne a végösszeg vagy több, mint itthon.
2013. dec. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szállítás:

Shipping and handling


Import charges (estimated) To Service


Delivery*

US $22.81 $74.02 Hungary International Priority Shipping

Estimated between Thu. Jan. 2 and Tue. Jan. 21

Inkább az a baj (ha jól sejtem), hogy amerikai szolgáltató függő.

Itthon még 27% Áfa és pár ezer forint vámköltség jöhet rá a szállítással növelt árra.

Én elkerülném....

2013. dec. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem új, de gyárba visszakerült, ellenőrzött darab.

Garba cserélt, gyakorlatilag új darabok szoktak lenni, notebookba vettem ilyet olcsóbban, ember meg nem mondja, hogy használták már.

2013. dec. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért kell mindenkinek külföldről minden, amikor itt is megkapja ugyanannyiért vagy olcsóbban?


[link]

2013. dec. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek :D

akkor még várok.. :s

utolsó: ennyiért már tényleg újat veszek pl xxlgsm-ről és akkor gari is meg minden lesz normálisan :P

2013. dec. 21. 22:12
 6/8 A kérdező kommentje:

meg van egy kis ellentmondás a szövegekben (garancia)

és mi az hogy Itunes-on frissíteni? :o

2013. dec. 21. 22:24
 7/8 anonim ***** válasza:
ez lehet egy iOS-t futtató Lumia teló :D:D istenem de tudom a fejem a falba verni az ilyen felületes csalóktól...:D a héten egy 64 gigás iPhone 4S-t láttam, de a képeken egy 16 gigás iPhone 4 volt, garanciával mindennel, ahol jól is látszik, hogy nem 4S...és várja a vevőket...jaaj :D
2013. dec. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem feltétlenül adják minden tartozékkal4Ismerösöm Galaxy S4-et vett ebay-ról,sok mindent nem kapott meg hozzá
2013. dec. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!