Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kaptam egy olyan ajánlatot...

Kaptam egy olyan ajánlatot hogy beszámitanak egy IPhone-ba egy Nokia Lumia 520-at plusz rá kéne dobnom 50ezret. Szerintetek megérné?

Figyelt kérdés

Fehér 16gigás Iphone 4S röl van szó,makulátlan állapotú,foliás elöl/háttul,dobozával szilikon hátlapvédővel,minden tartózékával másfél éves.


A Nokia 520 pedig garanciás,folia van rajta,karcmentes,gyári T-mobilos,minden tartózékával/Dobozával.



2013. dec. 17. 16:31
 1/8 dirtboy ***** válasza:

a lumia kb 35ot érhet,még hozzá dobnál 50 ropit amivel 85nél lennél.

most komolyan ennyire megbolondítja az embereket az a szaros alma?

85 ropi egy 1,5éves 4Sért ami ráadásul csak a 16gb-os?


85ért már új telót is kapsz amivel problémád nem lesz pl nexus 4 vagy optimus G esetleg xperia sp.

2013. dec. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
35ezret már nem ér ....ujjan és már sokkal olcsobb mint amennyiért én vettem
2013. dec. 17. 16:55
 3/8 dirtboy ***** válasza:
árukeresőn 33 az alja úgy látom,te mennyiért vetted és mikor?
2013. dec. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én 41 ért vettem fél éve kb nem tudom pontosan :S
2013. dec. 17. 17:31
 5/8 dirtboy ***** válasza:

fél év még nem olyan sok,41et fizettél érte most meg még pluszba 50et kéne oda adni amiért kapnál egy 3x annyi idős telót.

nem az tényleg jobb a 4S mint az 520 de hogy nem fizetnék érte annyit az tuti.

akkor inkább vegyél nexus 4et,az sem akad,nagyobb a kijelzője is jobba rajta a netezés és játékélmény is.

anyagminősége kiváló /üveg/.

és ami a legfontosabb nem használt,vadonat újat kapsz ennyiért új aksival ami sokáig bírja nem úgy mint a 4S ben lévő 1,5éves aku aminek ki tudja milyen az állapota.

2013. dec. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nem éri meg!!!!!!!!! Amúgy láttad azt a telót személyesen is? Rengeteg az átverés! lehet nem is kapnál semmit,vagy hibásat! Leírom én is a történetem,pontosan ilyen 4s-t vettem én is, de nekem 70ért hirdették úgy,hogy rossz volt a wifije. Lealkudtam 65-re,ugye postával együtt 69ezer volt. Erre a kijelzője nem rossz??? Egyes részeken semmit nem érzékelt a telefon!! A csávó visszautalt 5ezret, azaz 64ért vettem egy wifi és érintőhibás telefont. Elvittem megjavíttatni tudod mennyi? 18ezer!!! Azaz 81ezer forintért vettem egy használt régi wifi hibás jah és rettentően gyenge akksis ájfont!

Szóval ha engem kérdezel,neeem nem éri meg! Inkább menj be egy gsm-be már ott is árulnak új iphont, nekem mutattak egyet 80ért, de ugye sajnáltam rá 80at mondom jó lesz nekem 65ért. aha... átverés!

2013. dec. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen látam személyesen is...unokatesomé!

tényleg makulátlan állapotú meg müködik rajt minden!

csak nehog lapangjon ben valami és nálam meg megadja magát

2013. dec. 18. 15:35
 8/8 anonim válasza:
mert nekem ez elég gyanús.. de ha nincs semmi baja akkor is többet és a te 50 ezred meg a Nokiád!
2013. dec. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!