Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen hasznos dolgok vannak...

Milyen hasznos dolgok vannak a telefonodon? Alkalmazások, játékok, témák, stb.

Figyelt kérdés
Milyen alkalmazásokat használsz és miért,mire jok? Nekem is okostelefonom van,csak nemtudom miket pakoljak rá. Segitsetek.
2009. nov. 26. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Akkor neked is sok értelme volt okostelefont venni, ha nem is tudod mire használni. Az ilyen trendmajmoló kisköcsögöktől mentsen meg az isten.
2009. nov. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hú hát van sok minden, nekem t-mobilos nokia telóm van, 1gb-os memóriakártyával, és amíg volt rajta net, rengeteg mp3at, képet,játékot szedtem le. Lehet rajta nézni mobiltévét, zenét hallgatni, képeket szerkeszteni, fotózni, rádiózni stb
2009. nov. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyébként bele lehet jönni ebbe,csak tapasztalatom szerint külföldi oldalakon jobban vannak ilyen cuccok (mo-n még nincsenek annyira elterjedve gondolom) nekem is beletelt egy kis időbe míg találtam dolgokat.
2009. nov. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha van usb-kábeled a telóhoz akkor elvileg a netről tudsz rátenni játékokat,zenét,képet,stb. E-book-readert + ebookokat, gmailt, ebuddy-t meg mindenféle programot is lehet telepíteni. Egyébként milyen márka a telód és mennyiért vetted?
2009. nov. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
- Szóval ha nincs net a mobilon,akkor usb-kábellel, ha van net akkor meg beírod a keresőbe h mit szeretnél (mobile games,etc), sok ingyenes tartalom is van,és letöltöd ami tetszik.
2009. nov. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves első! A telefonomat két és fél éve vettem és Nokia N73. Elsö sorban akkoriba a 3,2 megapixeles kamera miatt választottam. Képzeld egy SonyEricsson p910i-t cserélem le akkor éppen. És az is okos telefon volt érintöképernyös,ami azért 5 évvel ezelött amikor vettem nagy számnak számitott. Akkoriban sokat wapoztam,mondhatom,hogy rengeteget és azért volt igényem okostelefonra. Szoval nem vagyok telefonmániás és még egy jo darabig nem tervezek uj telefont venni,teljesen meg vagyok elégedve az N73-mal. Csak mivel mostanság csak telefonálásra használom,gondoltam kihasználhatnám jobban az adotságai... Szoval ezért itram ki ezt a kérdést. A többi válaszolonak meg köszönöm a válaszokat.
2009. nov. 26. 14:20
 7/7 anonim ***** válasza:

instagram

tiktok

youtube

twitter

messenger

telegram

inshot

township

whatsapp

messenger

snapchat

chrome

gmail

yt studio

airbrush

telekom

milliólépés

spotify

speedtest

photomath

google fordító

google keep

egyszerű óra

smartlife

magiclife

google maps

lg thinq

tempmail

shazam

soundhound

google photos

documents

aliexpress

microsoft office

calculator #

számológép air

microphone live

wifimap

reddit

chatgpt

netflix

otp bank

microsoft pix

pinterest

faceapp

gpsaltimeter

moovit

ebay

micalculator

pictools

adblock pro

google drive

geometry lite

slither.io

knife hit

ostrich runner

smash hit

helix jump

hit the island

xbox


iphone 13

2023. jún. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!