Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vegyem? Lg nexus 4 v...

CrEaToR* kérdése:

Melyiket vegyem? Lg nexus 4 v Lg optimus g?

Figyelt kérdés

Nem tudok dönteni, a specifikáció nekem ugyanannak tűnik.

Bár a nexus szerintem szebb.

?



2013. dec. 23. 11:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem tudjátok, hogy G-re kijön a 4.4-es frissítés?
2013. dec. 23. 11:09
 2/4 schumilex55 ***** válasza:

[link]

De ha neked a nexus tetszik válaszd azt, a frissítéseket is tovább fogja megkapni plusz várni se kell hogy a gyártók módosítsák a saját készülékeikre.

2013. dec. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 dirtboy ***** válasza:

nekem opti G van,a két teló hasonló de van azért eltérés.

ami miatt én G-t vettem az:

-a gombok nem a kijelzőn vannak hanem alatta de szintén kapacitív megoldással

-dupla akkora belső memória /25gb user/

-nagyobb kamera felbontás /nem sokkal készít jobb képet de ha kidobnak rá egy olyan szoftvert mint az USA-ban kapható G-n van akkor jócskán lesz különbség/


nexus javára viszont a támogatottság szól.


ui:


a kreatort ne vásárold mert egy ócska szar kreatin,egy átverés,full monohidrát de abból is csak egy mákszem van benne.

2013. dec. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már megvan a telefon. Nexus lett a nyerő és azt hittem, hogy már nem is támogatják csak az 5öt, aminek örülök. Tetszik a telefon nagyon, az utolsónak is köszönöm a poént illetve tájékoztató jellegű hozzászólását is :) ma is tanultam valamit!
2013. dec. 23. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!