Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G2 vagy Nokia lumia 925?...

LG G2 vagy Nokia lumia 925? Melyik a jobb, erősebb?

Figyelt kérdés
netezés , játékok ( föként) , facebook , e-mail , zenehallgatásra használnám. Bármilyen vélemény jöhet ezekkel kapcsolatban
2013. dec. 23. 22:10
1 2
 1/13 b95 ***** válasza:

Szerintem mindkettő ugyanúgy jó.

Azon múlik, hogy milyen OS-t akarsz a jövőben használni.

2013. dec. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát az android az jobban tetszik. A win8 olyan "unalmas" mint az ios , enyi a bajom csak. De a G2 meg nagyon nagy telefonnak tünik. Ott meg az zavar.
2013. dec. 23. 22:36
 3/13 b95 ***** válasza:

WP 8, nem Win 8. annyira azért nem mindegy (most még...)


Én WP előtt iOS-t használtam, és azt kell hogy mondjam, hogy többek között pont azért váltottam WP-re, mert az iOS unalmas statikus felületével szemben a WP dinamikus felülete sokkal kellemesebb számomra, ránézésre, és használatra is.

Szóval a WP felülete minden, csak nem unalmas.

2013. dec. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A Lumia is testreszabható a maga módján, szerintem sem unalmas. Mindkettő telefon a maga rendszeréhez mérten erős, szóval tényleg azt kell eldöntened, hogy beállsz a sorba és 12 egy tucat droidot veszel, vagy kitűnsz a tömegből egy remek anyaghasználatú és külsejű WP8-as Lumiával :)
2013. dec. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
a WP UI-je rettenetesen unalmas, egy iOS kezelő felülethez képest, az Android-hoz képest meg pláne. Magához képest lehet jó, de semmi menü, mindig egy helyben van minden, semmi testreszabhatási lehetőség (na jó nagyon minimális) bár ízlések és pofonok, kinek mi jön be :) . mivel itt felsőkategória mindkettő, ezért android a nyerő én úgy vélem. Androidot alsó kategóriában nem érdemes venni, vagy alsó-középkategóriában, ott inkább WP, de jelen esetben Ződ Robot :D
2013. dec. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Barney96 ***** válasza:
Sosem értettem ezt a nem testreszabható zárt dumát, inkább kötekedésnek tűnik.. Ugyanis sokkal fontosabb szerintem hogy mennyire jól működik mint hogy hogy néz ki. Szerintem kettő közül talán az Lg mert annak az igazi vetélytársa az 1520 lenne, viszont a 925 se rossz választás, hardvert meg az oprencerekre való tekintettel fölösleges összehasonlítani, mindkettő villámgyors
2013. dec. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És van rá esély hogy az LG G2 még jövőre is támogatott lesz? Értem itt hogy ugy tudom megkapja a 4.4-et és utána?...
2013. dec. 25. 18:34
 8/13 b95 ***** válasza:

valószínűleg tovább lesz támogatva mint a legtöbb droidos telefon, mivel csúcskészülékről van szó.

Vagyis 6 hónap helyett 12 hónapig fognak jönni frissítések.

2013. dec. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
es a wp8ra meddig lehet szamitani?
2013. dec. 25. 19:19
 10/13 b95 ***** válasza:

január körül jön a GDR3/Black

utána valószínűleg március/április környékén jön a 8.1

Utána jó kérdés mi jön.*

Jó eséllyel 8.5-jün 14/10-ben

Aztán 9.0 15/10-ben

Utána 9.1 vagy 9.5 16 nyarán.

Aztán vagy megkapja a 10-et vagy nem, ha igen, akkor azt 16 év végén vagy 17 év elején kapja meg.


persze innentől (*) mindez csak feltételezés, a WP 7 frissítéseiből indulok ki.

2013. dec. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!