Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 520,620 vagy 625?

Lumia 520,620 vagy 625?

Figyelt kérdés
Mind a három tetszik. Nem tudok dönteni. Zenehalgatásra,netezésre,játszani és navigációra használnám. Megéri kétszer annyit fizetni a nagyokért? esetleg mondanátok róla véleményt?

2013. dec. 23. 18:57
 1/7 b95 ***** válasza:

625.

navigációhoz jól jön a nagyobb képernyő.

2013. dec. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Külsőre nekem is tetszenek a nokiák de ezek közül egyiket sem ajánlanám a winphone miatt. Próbálgattam de a csempe felület kuka, szofver támogatása (appok) gyengék kevés van rá nincsenek úgy fejlesztők, és maga az hogy microsoft. Én jobban ajánlanék egy androidos készüléket. pl sony amit felsoroltál ezekre mindre tökéletes, és ráadásul minden sonynak nagyon jó egyedi kinézete van. De ez az én véleményem vagy elfogadod vagy sem :) Ha droid futna rajta akkor jobban ajánlanám :D
2013. dec. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 b95 ***** válasza:

hadd magyarázzam el neked, miért baromság, amit írsz:

- A csempés felület nem kuka. Miért lenne az? Sokkal praktikusabb az, hogy rögtön minden infó kint van a csempéken, minthogy a lehúzható állapotsávot kelljen állandóan figyelni.

- A Szoftveres támogatás egyáltalán nem gyenge. 2 éve mondjuk még az volt, de azóta azért el telt egy kis idő.

- Az, hogy Microsoft? Mégis mit befolyásol? Ennyi erővel az Androidnál meg ott a Google. Akkor már sokkal inkább az MS.

- Minden Sonynak egyedi kinézete van? Ez most ugye vicc? Mindegyik Xperia pontosan ugyanúgy néz ki, csak különböző képernyőmérettel.

2013. dec. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem mindkét rendszer tetszik de a wp stabilabb ezért azt akarok venni csak azért vacillálok ezek között mert nem értem mi a bánatért kerül kétszer annyiba pl a 620 mint az 520 van benn vaku meg előlapi kamera na bumm ez aztán kitesz 20-30 ezer forintot.A 625-öt még értem mert mégiscsak 4G képes.
2013. dec. 23. 22:01
 5/7 b95 ***** válasza:

gondolom a 620-on nagyobb a haszon.

az 520-at ugyanis a végletekig olcsósították.

2013. dec. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Barney96 ***** válasza:
Fúj sz@rcsempe azért megvolt :D amúgy szerintem 625 mert annak a legjobb minőségű a kijelzője (az alacsony felbontás ellenére is) és elég combos az akksija a másik kettőhöz képest, +az a magonként 200MHz plusz is jól fog jönni a frissebb szoftverek esetén :)
2013. dec. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
a sonyk ratyik vegyél nokiat az jó
2013. dec. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!