Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Noki Lumia 520? Milyen lépések...

Noki Lumia 520? Milyen lépésekkel tudom teljesen használhatóvá tenni? . Tudom h sok progit kell hozzá lehúzni de hogyan ha a wi-fi-hez sem akar kapcsolódni?

Figyelt kérdés
Tudom h kell valami programokat lehúzni h mindent teljesen tudjak használni a telefonom .. de nem nagyon értek az ilyen dolgokhoz szóval mit tegyek ?

2013. dec. 23. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Valamit rosszul csinálsz, mert ennél egyszerűbben nem írhattak meg oprendszert. Kérj meg valakit, aki kicsit otthonosabban mozog a telefonok terén.
2013. dec. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

még az is a probléma h nem tudok a nethez csatlakozni .. mikor talál egy kapcsolatot vagy mit de nem tud csatlakozni hozzá.. ez miért van ?

am köszönöm a választ :)

2013. dec. 23. 23:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogyha a csatlakozáshoz jelszót kér és te nem tudod akkor nem is fog csatlakozni a wifi-hez.
2013. dec. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!