Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megeri venni egy...

Szerintetek megeri venni egy Apple Ipad Air 16gb -ost, boltbol ujonnan?

Figyelt kérdés

2013. dec. 24. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem újonnan semmilyen apple terméket nem éri meg megvenni, de ez szubjektív.
2013. dec. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Természetessen megéri!

Kedves első válaszoló, kérlek ne írj úgy véleményt, hogy nem használsz ilyen terméket... Mert ha használnál nyilvány nem ez lenne a véleményed...

2013. dec. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Hát ipad airt konkrétan nem használtan, de 2-t igen.
2013. dec. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem Ipad 3 van, persze magamnak vettem, de a család itthon úgy döntött ők is használják. És mostmár csak ők használják netezésre, játékra.

Én helyedben inkább Ipad 4-t vennék, olcsóbb szerintem, és annyival nem tud kevesebbet.

Saját tapszatalat Appleból sose jó olyat venni, amiben túl sok újítás van, mert a hibák nagy arányúan jönnek elő. Ipad 2 mininél is sok hiba van, Ipad airnél is vannak hibák rendesen. Várj egy fél évet, addigra szoftveresen kijavítják, amit lehet, és a gyártási hibsák sem lesznek gyakoriak. 4 éve vannak apple termékeim, ezt a saját bőrőmön tapsztaltam meg. I4s-nél alig ment több, mint fél napot a teló fél évvel később már bírta 30-32 órát. Most meg majdnem 3 napot is ki tud húzni.

2013. dec. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg baromira megéri. Én 32 GB-osat vettem újonnan. Iszonyatosan drága, bár legalább az áfát vissza tudom igényelni, ezzel együtt már jó árban van.

Néhány napja vettem, azóta a laptopot szinte be sem kapcsoltam. Gyönyörű a kijelzője, nagyon gyors, nezetéz közvben az oldalakat egy pillanat alatt behozza, és baromi jó alkalmazások vannak rajta. Kicsomagoláskor 95%-on volt, több mint 2 napot bírt töltés nélkül, pedig rengeteget nyomkodtam, neteztem, játszottam rajta.

Viszont a 16 GB nem biztos, hogy megéri. Az iOS 7 alapból megesz 4 GB-ot, így én 27-ről indultam, ez pár nap alatt csökkent 19-re, pedig 2 filmet, 3 albumot, néhány dokumentumot meg pár appot/játékot tettem rá.

Amúgy ultrabrutálisan jó :DD

2013. dec. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ipad 3 mindegyik kijelzője retina, így mindegyik nagyon szép. színben egy picit több a piros. Ennyi.

Mivel ez az első Ipaded így nem tudod relatíven megítélni ezt. Youtube tele van ilyen videókkal, ha nem hiszed.

2013. dec. 26. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy nekem még nem volt iPadem, nem azt jelenti, hogy nem volt a kezemben :) Egyébként az egyik legfőbb érv az Air mellett, amit nem írtam, a hordozhatóság. Nagyon kényelmes a fogása, és sokkal könnyebb, mint az iPad4. Nekem a vastag keret sem hiányzik. Nálam ezek nagyon sokat számítanak. Korábban épp azért akartam minit venni, mdrt a 10"osokat monstrumnak találtam, viszont a mini kicsi volt. Az Air meg nagy és könnyű is :)
2013. dec. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ó, és az akksi. Töltés után most fél napig pihent üresjáratban, és még mindig 100%on van :)
2013. dec. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat ment a zold. megvettem tenyleg jo es megerte.
2013. dec. 26. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!