Sonyból milyet?

Figyelt kérdés
Sony M, L, SP ezekben gondolkoztam, de igazán az SP tetszik, dominóban vodánál 99 ezer, Vodafone GO előfizetéskor kapnék mobilnetet, de 24 havi szerződésre 65ezer készülékár+ 24x 3200 forint amit nem tudok vállalni. Láttam viszont argep.hu és más oldalakon, hogy lehet 68 ért függetlenül venni, ami nem rossz, de mindenképpen szeretnék mobilnetet, az sem lenne probléma ha vodás laptop mobilnet modemjének a simjét kellene a telóba raknom, így nem lehetne rajta hívni

2013. dec. 25. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Most nincs sim kártyád vagy mi?

Bárhol tudsz kötni netre előfizut.

2013. dec. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vodafone-nál meg ne vedd, egy szutyok túlárazó, kizsákmányoló szolgáltató. telenor, vagy t-mobil , én az SP-t fogom 3200as havi előfizetéssel megvenni 60-ért, és kész. szutyok vodkafon
2013. dec. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nincs baj a vodával, csak nem épp a legolcsóbb.

Második

Vodánál 65k + havi 3200

Te megveszed 60k + havi 3200

és akkor a vodafone a szar..

Gondolkozz mielőtt hülyeséget írsz.

Az összes szolgáltató kizsákmányoló, ezzel nem nyertél.

2013. dec. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát én nem tudom, de akkor se volt sose szimpatikus a vodkafon .
2013. dec. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!