Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S. O. S.! SAMSUNG GALAXY...

Simona08 kérdése:

S. O. S.! SAMSUNG GALAXY ACE-M VAN ÉS TÚL SOKSZOR RONTOTTAM EL A BILLENTYŰZÁR FELOLDÁSÁHOZ SZÜKSÉGES MINTÁT. MI A TEENDŐ ILYENKOR?

Figyelt kérdés
EZ UTÁN VALAMI FELHASZNÁLÓ NEVET ÉS JELSZÓT KÉR, AMIT ÉN NEM ADTAM MEG . HANEM VALÓSZINÜLEG A TELEFON ELŐZŐ TULAJDONOSA. ...NAGYON fontos lenne a segitség ...+ a telefon nem fogadja el a SIM-kártyát igy hát csak memóriakártya van benne ...próbálkoztam már a hard reset-tel is de nem nagyon akart működni :-( ... a segitséget előre is köszönöm!!!
2013. dec. 25. 18:23
 1/5 |Orfeusz| ***** válasza:
A hard-reset biztosan működik. Valamit nem jól csináltál.
2013. dec. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyomj rá az "Eljelejtette a mintát?" gombra és add meg a google fiókod felhasználónevét és jelszavát.
2013. dec. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocs, most olvastam, hogy nem te adtad meg a felhasználónevet, hanem az előző tulajdonos. Akkor próbáld meg újra a hard resetet vagy ha nem sikerül, akkor vedd fel a kapcsolatot az előző tulajjal. Ha ő sem emlékszik rá, akkor vidd el valami kis gsm boltba, ott pár perc alatt feltörik.
2013. dec. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pedig már próbálkoztam vele.. Az előző tulajdonosnak is irtam már többször is de nem hajlandó válaszolni
2013. dec. 26. 10:11
 5/5 A kérdező kommentje:
Es azt a hard resetet hogy kell pontosan csinalni?
2013. dec. 26. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!