Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beleesett a telefonom a...

Beleesett a telefonom a vízbe, mit csináljak?

Figyelt kérdés
xperia tipom van. Volt rajta szilikon tok, ezért nem sok víz ment bele és azonnal ki is kaptam a vízből. Zenét hallgattam és úgy esett bele, mikor kivettem szólt tovább. Utána szétszedtem rögtön és megtörölgettem. Az aksi alatt nem sok víz volt csak cseppek. Utána bekapcsoltam és nem volt semmi baja. Majd megint szétszedtem, azóta úgy van. Anyukám kicsit szárította szárítóval.. én előtte jól megtörölgettem. Az eleje az karcos lett kicsit.. mit csináljak még vele? Szerintetek nem lesz semmi baja ?
2013. dec. 25. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Bekapcsolod ,használod és megtudod.
2013. dec. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hajszárítót azonnal felejtsd el, csak rosszabb lesz, mert befújja mélyebbre a cseppeket. Ha leszedhető a hátlapja, akkor azonnal vedd ki az akksit, hogy ne legyen rövidzáras, aztán vedd ki a sim kártyát és az sd kártyát, aztán amennyira tudod törölgesd le kívülről. Utána fogj egy légmentesen záródó kajásdobozt és tegyét bele minél több nedvszívó tasakot, amiket a cipősdobozokba tesznek, vagy ha nincs otthon, akkor tegyél bele annyi nyers rizst, amennyi bőven ellepi telefont, utána zárd rá a fedelét és hagyd bezárva 24 órára, a rizs magába szívja a nedvességet. Én a pendriveomat ejtettem vízbe, és ezzel módszerrel most is tökéletesen működik.
2013. dec. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Így van, rizsbe vele, és várj pár napot, hogy kiszívja és kipárologjon belőle minden egyes csepp!
2013. dec. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Xperia.floyd ***** válasza:
Illetve annyit fűznék még hozzá, hogy ne kapcsolgasd, mert ha valahol vizes az nem fog jót tenni az elektronikának :) .Csoda, hogy még mindig működik miután bekapcsoltad. :D
2013. dec. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2013. dec. 26. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!