Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van android-on sokkal...

Miért van android-on sokkal több facebook-os hangulatjel a facebook messengerbe építve, mint az iphone-os verzión?

Figyelt kérdés
A barátnőm telefonja egy mezei android, és az enyém egy iphone 3. Mindkettőnknek facebook messenger van a telefonján, azonban a hangulatjeleknek nekem csak egy töredéke van meg. Egy Emoji nevű programmal én is előtudok olyanokat hozni mint az övé, de ez csak úgy megy, ha átlépek egy másik alkalmazásba, és onnan kimásolom. Nagyon zavaró, mert néha hülyeskedni szoktunk... És így nem tudok érvényesülni

2013. dec. 25. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
first world problems
2013. dec. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez van,ez az iOS.Androidon mindent lehet orvosolni,sokkal egyszerűbben mint ájóeszen.Fordítva ez már nem igaz.
2013. dec. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan, hogy Androidra mennyi hangulatjel van, de nállam iOS-en is rengeteg van. Lehet letölteni is ... rengeteg kategória. Szerintem te nem tudod felrakni iphone 3-ra a legújabb messengert, mert azon max 4.2.1 verziószámú szoft van, ami 100% hogy nem engedi a legújabb messengert feltelepíteni. Ha lehetőséged van nézz meg egy újabb telefont is, lehetőleg 7es szoftal és valószínűleg ott megtalálható lesz minden smiley :)
2013. dec. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazan koszonom szepen a valaszt!
2013. dec. 26. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!