Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s 3 mini. Most...

Samsung galaxy s 3 mini. Most vettem valaki segítene? Egy gyors tájékoztatásban, mert iszonyat hogy okosabb a telefon.

Figyelt kérdés
A lényeg az lenne hogy nem volt még komolyabb telefonom, nincs rajta internet se csak ha wifit fog, offline térképet szeretnék rá, nem csak magyart, kell még hollandia németország franciország, ausztria,osztrák térkép is. honnan és hogyan? van más is, ami tök alapvető. az sms-be nem tudok hangulatjelet írni, témát hogyan kell váltani, alaból nincs rajta több? tettem fel, de maradt ugyan az. és mire elég 1 GB internet? mire tudom használni? mondjuk napi 3szor megtudom nézni a facebookot ami kb 2 perc. ezek nem is annyira lényegesek még a térkép sürgősen kellene. alap térkép ugye van benne, letöltöttem másikat, denagyon rossz, és wifi is kell hozzá. ehhez nincs olyan mint a nokiához a PC Suite? mert azzal nagyon egyszerű volt.előre is köszi

2013. ápr. 8. 10:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!