Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek tetszik a Galaxy Tab3?

Nektek tetszik a Galaxy Tab3?

Figyelt kérdés
Szerintem élég gyenge nem?Meg nem is nagyon tetszik.Érdemes megvenni?
2013. dec. 25. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Az akár még normális is lehetne,hogy ez is ugyanolyan szappan mint a többi samu már sok éve, de a gombok rajta, főleg a tíz coloson, hát az tűrhetetlen. Egyszerűen szúrja a szemem. A hardvere azzal a két maggal gáz, főleg az árához képest. De legalább erős magok lennének, mint a nexus 10-ben vagy az xperia sp-ben, de nem. Ha az ára 30-40 ezerrel alacsonyabb lenne, akkor elfogadható lenne, de így felejtős. Sokkal jobbakat lehet venni ennyiért. Régen szerettem a samsungot, a gt 5230 akkoriban jó volt, de a galaxy sorozata elég hányadék lett szerintem. Régen jó volt, megalapozta a hírnevét, és most megteheti, hogy ipari hulladékokat adjon ki irreálisan magas árért, és a hozzá kevésbé értő emberek elmennek a bótba és simán megveszik, mert ha az van ráírva hogy samsung, akkor csak jó lehet. Szerintük. Én telefon-tablet kategóriákban áttértem más márkákra (eddig samsungos voltam, leginkább a nálam idősebb samsungos unokatesóm miatt), tehát telefonban sony, tableteben pedig ipad. Samsung maradt a tévé és fényképezőgép. Ugye az egész családnak samsung telefonja volt, nem tudtam mihez hasonlítani, ezért azt hittem, hogy az a legjobb. Úgyis annyit reklámozza magát, még a csapból is samsung víz folyik.
2013. dec. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi

valahogy én is így vagyok vele

2013. dec. 25. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!