Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Újra indul a Galaxy S4-em....

Újra indul a Galaxy S4-em. Mért van ez?

Figyelt kérdés

Eddig rendesen működött , minden rendben volt...de egy ideje párszor megcsinálta a telefonom azt,hogy fogta magát és csak úgy random szerűen újra indult használat közben,betöltött a samsung logoig majd megint újra indult ..és ezt addig csinálta míg ki nem kaptam belőle az aksit. Sajnos mostanra már annyira sokszor csinálja ,hogy szinte használhatatlan lett.

Cseréltem rajta firmwaret , hard reseteltem...de egyik sem segített raja.. ugyan csak ezt csinálja.

Esetleg valaki valamilyen megoldás? mi lehetne a gond?

Előre is köszönöm .


2013. dec. 26. 03:21
 1/7 anonim ***** válasza:
8%
Mert android:)) A zöld robot felszabadít, mi?:))
2013. dec. 26. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerinted ez normális? Sose voltak ilyen drága androidjaim,de egyik se csinálta. Reklamáld meg.
2013. dec. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha még garis akkor vidd vissza.Ez nem normális semmilyen kategóriás készüléknél.Nekem még a Galaxy Acem sem csinált ilyet az S4-emnél meg eddig a legnagyobb "hiba"hogy idönként pár tized mp-re megröccen.
2013. dec. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Meg oldódott a problémám , aksi hiba volt!

A Samsung cég kiadott egy sorozat hibás aksit az S4 hez és sajnos ezek közül kaptam én is egyet. Az aksinak az a hibája ,hogy 2-3 hónap használat után annyira le gyengül ,hogy nem bírja el tartani a telefont és ilyenkor újra indul magától a telefon , betölt a Samsung logóig és megint újra indul . Ezt addig csinálja amíg ki nem kapod belőle az aksit (legtöbbször ha 80% alá csökken a töltöttségi szint akkor kezd újra indulni) és addig nem tudod újra indítani úgy ,hogy teljesen be töltsön amíg legalább 80% felé nem töltöd újra az akut vagy ha nem hagyod folyamatosan áramforráshoz kapcsolva. Ez az állapot fokozatosan rosszabbodik , a végére használhatatlanná válik a telefon, ugyanis alig érsz hozzá már újra is indult. (legalábbis az én esetembe ez az aksi hiba így nyilvánult meg). Ugyanakkor a telefon aksi mérője / figyelője nem fogja jelezni azt ,hogy az aksi hibás lenne vagy le gyengült volna . Azt írja ki ,hogy az aksival minden rendben, az állapota: jó.

Ahogy fórumokon olvastam , a Samsung cég tudja és be vállalja azt ,hogy ki adott egy sorozat hibás aksit a Galaxy S4 hez és ha garanciába van még akkor kérdés nélkül ki cserélik . Ebbe az esetben viszont az lenne a korrekt ugye mint pl. a gépjárműknél, ha valami hibás valamelyik jármű sorozatban akkor vissza hívják az összeset a gyárba és díjmentesen megjavítják . Nos ezzel kapcsolatosan azt olvastam ,hogy a Samsung cég azért nem csinál ilyet mert ,habár tudatában vannak annak, hogy ki adtak egy sorozat hibás aksit , de viszont nem tudják pontosan ,hogy az melyik. => tehát nem tudják melyik sorozatszámú aksikat kellene vissza hívni javításra csak azt tudják ,hogy van egy hibás sorozat .


Remélem ez a komment segít majd azokon az embereken akik még ilyen fajta problémákkal küszködnek.

2014. ápr. 3. 17:11
 5/7 anonim válasza:
aaa. na nekem ezzel sokat segítettél, mivel ugyan ez a problémám! viszont nálam az a gáz, hogy külföldön vette rokonom a telefont, és nekem adta, viszont se számla se garipapir, azon kívül minden megvan. pedig még csak 4 hónapos... így nem tudom mihez kezdjek?! :S
2014. ápr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szívesen. Jó lett volna ha én is kapok egy ilyen biztos választ anno ..

És ne aggódj nekem is alig volt pár hetes a telefonom maximum egy , másfél hónapos és azután kezdte el csinálni ezt, szóval ha hibás aksit kapod a telefonnal akkor hamar el romlik.

Viszont most nem olyan drága az új akkumulátor hozzá.

2014. aug. 9. 10:05
 7/7 anonim válasza:
Nálam is ez a probléma jött elő, annyi különbséggel, hogy csak simán újraindul. Lezárom a képernyőt, és mire oldanám fel semmi. Egész addig nem indul újra ameddig nem oldanám fel. Szal ha 1 napig lezárt képernyővel hagynám addig lenne "kikapcsolva". Akkor nyom egy restart-ot és mintha mise történt volna. Itt is aksi probléma lenne?
2015. nov. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!