Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy S4 vagy Lg G2?

ZsomborsKandúr kérdése:

Samsung galaxy S4 vagy Lg G2?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdés, hogy melyik telefonnak lenne számomra több haszna, kihasználtsága.

Most egy Sony Xperia S-em van, de szegény már 2 éves és nem igazán bírja a dolgokat...

Mindent megteszek azért, hogy gyorsabb legyen stb, de nem hozza a formáját.

Amúgy is jutányos áron jutottam hozzá (szinte raboltam 35 ezerért 1,5 éve)

Lényeg ami a lényeg, hogy én őt le szeretném cserélni.

Ezt a két telefont néztem ki.

A telekomnál most az összes okostelefonra 30% kedvezmény van szóval mind a kettő 100rugó körül van.

Pro és kontra érdekelne!



2013. dec. 26. 15:43
1 2
 1/16 dirtboy ***** válasza:

/Az lenne a kérdés, hogy melyik telefonnak lenne számomra több haszna, kihasználtsága. /


igazából nem árultál el semmit hogy mire szeretnéd használni.


nekem egyértelműen a G2 kéne

2013. dec. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Értelme alatt azt értem, hogy melyik bírná tovább fagyás és egyéb idegesítő androidos tulajdonságok mellett.

A G2 ellen azt tudom felhozni, hogy nagyon gagyi műanyagból van és recseg-ropog, nem bővíthető és a T csak 16 gigásat árul vagyis abból max 9 gigát kapok meg kézhez.

Nincs hozzá tok és egyéb kiegészítő csak külföldön.

Nem értéktartó

(Ide érdekelne még több dolog, hogy szoftveresen mi vele a helyzet)

Az S4-ről pedig annyit tudok, hogy gyengébb a processzora, nem ips van benne hanem super amoled, bővíthető, valamivel jobb anyagból van, és valamivel jobban tartja az árát, viszont már egy 9 hónapos konstrukció :/

2013. dec. 26. 15:56
 3/16 anonim ***** válasza:

Én most kaptam S4-et, nagyon jó!

Mindent tud, amit kell!

2013. dec. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 dirtboy ***** válasza:

nekem optimus G van,ami jóval gyengébb papíron,tavasszal vettem 1 fagyás nem volt még,én nem rootoltam nem raktam fel össze eszkábált romokat a gyári van és tokéletesen működik.


a G2 nem tudom mennyire recseg ropog,élőben még nem találkoztam vele de az s4 is ugyan úgy műanyagból van,az sem egy minőségi anyaghasználatú,a kinézete meg egy vicc mivel már nem tudom hányadik samsung jött ki kb ugyan azzal a kinézettel.


szerintem a G2 nem igen fog akadni soha ha nem b aszod el valami szar rommal,az érték állóság meg inkább apple dolog,az androidok nem érték állók,a piacra dobott új telók számától függ inkább hogy mennyire lehet még eladni a régebbit.

2013. dec. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Volt kezemben G2 és iszonyatos műanyag hatása van és hiper könnyű...

S4 is volt már a kezemben az valamivel jobban megragadta a fantáziámat, de egyik se az a hűha ez le vett a lábamról készülék...

2013. dec. 26. 16:29
 6/16 dirtboy ***** válasza:

igazából én még a G-t is ajánlanám neked.

32Gb os és 25gb szabad,a kijelzője szebb mint az S4 nek és tű éles.

mint írtam fagyni,nem szokott,szervizelésről sem igen hallani a topikjában sem,pedig ott sok tulaj beszélget.

a hardvere bőven erős ahhoz hogy bármit elvigyen,az anyaghasználat pedig fantasztikus,gorilla glass 2 üveg elől hátul.

a telefon fogásán egyből érezni a minőséget,nyikorgás stb nincs,nagyon egybe van.

egy rakat pénzt is megspórolnál.

havernak xperia s van szóval tudom milyen ugrás lenne számodra a G /nagyon nagy/.

2013. dec. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Sok telefont néztem én még, de sajnos csak ez a kettő normális a T-nél :/

Előfizetésre lenne mind kettő mert egyszerre nem tudok kiadni 100-150 rugót.

2013. dec. 26. 16:52
 8/16 anonim ***** válasza:

Szerintem G2!

Az s4et fogtam mar es marha nagy csalodas volt

Sokkal muanyagabb mint a G2

A G2 jeleneleg a note 3 utan a legjobb a note 3 csak abban jobb h 64 bites

A G2ben a vilagon elsokent van optikai kepstabilizator

2013. dec. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Vikóca01 válasza:

Szerintem mindkettő jó de jobb a kontra!

Azt válaszd.

2013. dec. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"A G2 ellen azt tudom felhozni, hogy nagyon gagyi műanyagból van és recseg-ropog,"

Miről beszélsz barátom? Fogtál már a kezedben G2 telefont? Mert ha nem, nem ártana. nagyon jó telefon, as S4 keresztbe lenyeli!

2013. dec. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!