Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire jönne ki havonta?

Mennyire jönne ki havonta?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy s3 mini mobilomat vettem júniusban a t-mobilenál 62.000 forintért ,5000 ft. kezdőrészlettel,havi 2700-ért partner 3 csomagban. Szériahibás ,ezért ünnepek után választhatok telefont,annyi kedvezménnyel,hogy amennyi ki van fizetve a telefonból annnyival lesz nekem olcsóbb a telefon. A samsung galaxy s3 mennyire jönne ki nekem,kezdőrészlettel együtt?T mobile oldalán nem találok erről a csomagról semmit.:) köszi válaszaitokat

2013. dec. 26. 12:17
 1/1 Konzol94 ***** válasza:
Szia! Nekem S3-ra 2 éves hűséggel (like csomagban 1690Ft/hó), 2 éves részletre 4990Ft/havonta az ára.
2013. dec. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!