Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S4 vagy Iphone 5?

Galaxy S4 vagy Iphone 5?

Figyelt kérdés

Amit én gondolok :

S4: nagyon erős hardver , túl nagy , nem olyan szép , olcsó , nem tartja az árát ,


Iphone 5:szép, menő, megbízható , értékálló , drága , nagyon nagy a presztízse , iOS,



2013. dec. 26. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Amit én gondolok:

lusta idióta vagy aki nem használja a keresőt,mert naponta van minimum 1 ilyen kérdés

2013. dec. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát ez elég szubjektív dolog, ami nálad menő, az nálam nem az, neked drága, nekem túlárazott, kinek mi a szép stb.

Mi értelme a kérdésnek egyáltalán?

2013. dec. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Pénzkidobás mindkettő, a felét sem használod ki a harvernek. Kb. mintha vennél a magyar utakra egy versenyautót.
2013. dec. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hardvernek*
2013. dec. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
OLCSÓ az s4? te normális vagy?
2013. dec. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
amelyik neked tetszik..de s4 jobb:D
2013. dec. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem iPhone 5 van, éppen ezért csak erről tudok véleményt mondani. Nagyon gyorsan, stabilan, gördülékenyen fut rajta a 7-es iOS, az akksit sem eszi annyira, nekem általában 6-7 órát fut egy töltéssel. Látva a Galaxy méretét én azt nagynak találom - dolgozni rajta vagy filmet nézni pedig kicsi - a 4 colos kijező éppen megfelelő telefonnak szerintem. Amiben szerintem jobb az iPhone az az iOS, illetve az alkalmazások fejlesztése, frissítése, a hibák javítása. Én személy szerint nem tervezek 2 évig új telefont keresni biztos vagyoo benne hogy 1-2 évig még fejleszteni fogják - az Androidnál azért lássuk be ilyen ritkán fordul elő. Amit a sok "hozzáértő" összehord néha hogy: "minden alkalmazás fizetős, csak eredeti zenét lehet rá tenni" - kérdezd meg tőlük hogy volt már e iPhonejuk.....Az iTunes használata 5 perc alatt elsajátítható, mindenféle zenét tudsz rárakni, akár torrenteseket is, az AppStoreban pedigrengeteg jobbnál jobb az ingyenes alkalmazás, de aki másfél kilóért vesz mobilt ne sajnáljon már 89 centet egy-egy appért :)

Én nyertem a telómat de nem cserélném el az tuti :)

2014. jan. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!