Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobiltelefont vegyek?

Milyen mobiltelefont vegyek?

Figyelt kérdés
Újévre szeretném venni,ez lenne az 1. okostelefonom.Leginkább a Samsungok között válogatok,se a Sony,se az LG nem tetszik.Leginkább netezésre,zenehallgatásra,játszásra,fényképezésre használnám.Galaxy Core duo i8262-őt nézegetem,azt érdemes megvenni?Vagy valami mást ajánlatok?Előre is köszönöm.
2013. dec. 26. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem éri meg. olyan árkategóriában nem kéne samsungot venni... normális ember ezt mondja
2013. dec. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát jó,de akkor mit ajánlasz? 200€,185€ sok érte?Mert több oldalt is találtam,ahol ilyen árban adják.
2013. dec. 26. 21:01
 3/7 dirtboy ***** válasza:
100%

játszásra egy rakat sz ar az a teló,adreno 203-al akarsz játszani?


ha fontos a játék akkor xperia L legyen abban jóval fejlettebb adreno 305 van.

2013. dec. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Háde a sony az nem tetszik neki, mert nem samsung van ráírva...


De minél gyengébb valami és xarabb az annál inkább.

S4-ből és társaiból indul ki minden ilyen ökör, mert azt gondolja, hogy olcsón is olyat kap...

2013. dec. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó akkor nem veszek samsungot...Akkor majd megnézem azt az Sony-t.A téglalap formája miatt nem tetszik amúgy,nem azért,mert nem Samsung van ráírva.. :)
2013. dec. 27. 10:06
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagy kár,hogy már mindenki mindegyik telót a Galaxy S4-hez hasonlítsa.Az a teló,aminek nem az a neve,az már mindegyik szar? :D Na mind1...
2013. dec. 27. 10:09
 7/7 dirtboy ***** válasza:

nem mindegyik szar az s4 en kívül,van amelyik sokkal jobb mint az s4.

csupán arról van szó hogy ha telefonáláson kívül vannak igényeid de csak alsó középkategória jöhet szóba akkor nem teheted meg azt hogy kinézet alapján választasz.

nem ér semmit egy szép de akadozó,fagyogató,játékokat alig vivõ készülék.

vagy tévedek?

xperia sokkal joban fog teljesíteni,szerintem kívülrõl is jó /nekem jobban tetszik mint a samu/ de majd megszokod.

a nem szapantartó forma pedig játéknál szintén jó mert legaláb nem akar kiesni a kezedbõl,jobban meg lehet fogni.

2013. dec. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!