Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen módon tudok venni...

Milyen módon tudok venni telefont?

Figyelt kérdés

T-mobilos vagyok,van egy alcatel ot 995-öm amit mozaik xs csomagban kértem 2év hűségre úgy hogy a telefon 1500 a csomag meg 3500 havonta. Még van 1-2 hónapom mire teljesen kifizetném a telefont de egy rakat **** az egész így inkább vennék egy újat de max 1éves hűségre mert nem akarok drága telót max 30-35(azért kell új mert a jelenlegi már nem az igazi).


havidíjas vagy feltöltőkártyás előfizetéssel tudom csak venni?(gondolom úgy hogy előtte teljesen kifizetem a régit mert nem akarok 2 díjcsomagot fizetni)


és hogy van ez a webshopos rendelés? ha online rendelem akkor sokkal olcsóbb?


2013. dec. 27. 02:59
 1/3 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb ha bemész valamelyik multiba, pld auchan v tescó, ott a polcról kiválasztasz egy telót és a pénztárnál kifizeted a kenyérrel együtt. Azok feltöltőkártyásak, van bennük SIM is, és a garancia se probléma. Én évek óta igy veszem
2013. dec. 27. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

" nem akarok drága telót max 30-35(azért kell új mert a jelenlegi már nem az igazi)."


Ennyiért az új sem lesz az "igazi"

2013. dec. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
tudom de nem is baj :D az alcatel idol most kedvezménnyel ennyi kb.,...nem kell nekem iphone,ott a pc meg ott a konzol nekem az bőven elég
2013. dec. 27. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!