Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Bluetooth progi mutatja a...

A Bluetooth progi mutatja a telefonom, küldtem is róla fájlt a számítógépre, ám visszafelé nem megy a dolog, a sajátgépben sem látom a telefont. Hol keressem illetve milyen módon kell küldenem a gépről a telefonra?

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 09:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad meg milyen telefonod van de nekem is ez volt a bajom a Samsung Omnia II-es el ki kell kapcsolni a telefonon a bluetooth titkosítást.
2010. nov. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, Samsung SGH E860v a telefon típusa, infrával sem lehet semmit kezdeni ennél, de nemcsak az enyémmel, több fórumban is láttam, hogy egyszerűen semmilyen más telefonnal nem képes kommunikálni. Ez azért borzasztó, mert 88 MB belső memóriája van, de semmit nem érek vele.
2010. nov. 23. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!