Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jó lenne megvenni ezt a...

Jó lenne megvenni ezt a telefont, ha ugyanilyen a tabletem? Több lent.

Figyelt kérdés

Van egy tabletem (samsung galaxy tab 2 ) és nagyon tetszik egy telefon (samsung galaxy pocket neo) és az lenne a kérdésem, hogy érdemes lenne-e megvenni ezt a telefont, ha ugyanilyen márkájú, galaxy tabom van?

előre is köszi.!


2013. dec. 27. 09:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
44%
A létező legszarabb telefon. Vegyél inkább egy minőségi, gombos telefont.
2013. dec. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
nem azt kérdeztem, hogy milyent telefont vegyek, hanem hogy érdemes-e megvenni, ha van ilyen márkájú tabletem!?
2013. dec. 27. 09:49
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy én vagyok a hülye, de nagyon nem értem, hogy függ ez most össze. :D Most azért mert ugyanúgy Samsung Galaxy tabod van, miért kéne, hogy ugyanolyan márkájú telefonod is legyen? Inkább az ár-érték arányt nézd, ha jó telefon keresel.
2013. dec. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

hát mert tetszik x'D

viccet félretéve, az egyik barátnőmnek az anyukájának is van, és azt mondja, nagyon jó telefon.

2013. dec. 27. 09:58
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Az a telefon egy fos és akkor se érdemes ,ha a tabletod is ilyen márka(nem számít).
2013. dec. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
értem. köszi.! és a nokia lumia 520? az esetleg...? :D
2013. dec. 27. 10:07
 7/22 anonim ***** válasza:
38%
Miért ne vehetnéd meg? Nekem is van Samsung Galaxy Tab2-m, 3G-s ráadásul, de van Samsung Galaxy Mini2 telefonom is. Mindegyiknek más a feladata. A Samsungokat leszólókról csak annyit, ami megbízható, az nem fos!
2013. dec. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem a samsungot szóltuk le,hanem a konkrét típust. A lumia ilyen árban jobb választás.
2013. dec. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
rendben.. nem szeretnék vitát!!
2013. dec. 27. 10:11
 10/22 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de én nem szerettem volna leszólni a Samsungot, mint márkát (nekem is az van most). Konkrétan a típussal van bajom. De ha már vennék új, jó (ami négy év múlva sem lesz elavult!) telefont, akkor azért egy "kicsivel" többet költenék rá, mint amibe a Pocket Neo kerül. Inkább gyűjts egy jobbra.
2013. dec. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!