Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hidraulikus tárcsaféket a sok...

Hidraulikus tárcsaféket a sok gond ellenére is megéri megvenni 15. 000-ért/darab, vagy ugyanilyen árban V-féket nézzek inkább?

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Hidraulikus fékekkel az a baj, hogy ami drágább az jó, ami meg olcsó az meg sz*r. Már elnézést a kifejezésért. Olcsó Hidraulikust ne vegyél! Inkább akkor már a V fék.


Én nem ajánlom neked az olcsó hidraulikust.

2011. dec. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért nem szar 15.000-ért, annyiért Avid Juicy 3-at lehet kapni, amiről azt tudom, hogy egy barátomnak amióta megvan semmi baja nem volt vele. És olyan szépen fog, hogy sírhatnékom volt mikor kipróbáltam a bicót a V-fékesem után.
2011. dec. 20. 19:44
 3/6 anonim válasza:
hidraulikus tárcsafék szerintem tájfunba kell mikor egy meredek hegyről csapatsz lefelé. v féket nézz
2011. dec. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy normális olajos tárcsafékkel nincs semmi gond. Nem tudom, hogy mire gondolsz.

Viszont egy bizonyos (ár)szint alatt nem érdemes venni. Egy jó kis párhuzamos V-fék ráver az olcsó tárcsafékekre.

Melyiket nézted ki?

2011. dec. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
régen én is V-fék párti voltam, de azóta csak a tárcsafék. Egyedül túrázásnál szokott gond lenni a csomagtartó felhekkelésénél a tárcsafék, mert általában a tartópálca útjában van.
2011. dec. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ezt néztem ki, mert már korábban mondtam, hogy ilyen van egy barátomnak és meg van vele elégedve:

[link]


Úgy gondolom, hogy amire én használom, arra bőven elég. Esetenként 50-60 km-es túrák (nem esőben, csak ha jó idő van), de főleg városi bringázás.

2011. dec. 21. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!