Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik jobb Sony Xperia L...

Melyik jobb Sony Xperia L vagy Sony Xperia SP? Indokolnátok válaszaitokat hogy mivel jobb az adott telefon?

Figyelt kérdés
Előre is köszi. :D :)
2013. dec. 27. 12:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%

xperia sp

jobb kamera, jobb kijelző, erősebb hardver

2013. dec. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 dirtboy ***** válasza:

az SP nek nem ellenfele az L.

hardverileg,kijelzőben sokkal jobb.


én mondjuk már kételkedek benne hogy megéri sp-t venni mert napi szinten annyi problémás kérdés van vele hogy hihetetlen.

2013. dec. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Jelentem: Megéri SP-t venni!


Én Karácsonyra vettem magamnak egyet, és nagyon jó :) A kijelzője szvsz gyönyörű, nem kell más kijelzőkkel összehasonlítgatni, csak úgy jön át a TFT panel kicsit fakósága. A gyorsaságáról csak annyit, hogy skypeoltam, közbe játékokat töltöttem le, és futott a háttérba facebook, meg pár app, és meg se kottyant neki. Az értesítő LED szintén baromi jó, rögtön észreveszed ha jelez neked valamit. Szóval én egyáltalán nem bántam meg hogy SP-t vettem, az egyedüli hibája talán a kicsit gyengusz WIFI, de cserébe van benne 4G.

2013. dec. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mindenképp SP! Bár a tárhelyük, a ram-juk és a kamerájuk azonos, DE: az SP kijelzőjének nagyobb a mérete és felbontása, gyorsabb a processzora, és sokkal nagyobb az akksi kapacitása!
2013. dec. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is SP-t kaptam karácsonyra, semmi bajom nincsen vele, kicsit melegszik de ez természetes ( azért fura nekem mert ez az első androidos telefonom, egy régi kaki nokia után ) , bár nem tudom miért panaszkodnak a Wifi jelre, magától a wifi modemétől is függ, suliba 30 méterről is fogom a jelet, itthon meg csak addig amig kinem sétálok az udvar végébe. Amúgy meg nagyon megéri, de nem lehet összehasonlítani a kettőt, külön árkategória. Egyikkel se jársz rosszul, ha olcsóbban akarsz kijönni nyugodtan vehetetd az L-t az is nagyon jó!
2013. dec. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ utolsó! Te legalább irtál egy értelmes választ! Szerintem is megéri nagyon sok negatív válasz jött rá.
2013. dec. 28. 11:12
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

Nagyon sokan leírtuk, hogy miben jobb az sp, te meg egyetlen választ jelölsz meg neked tetszőnek, a többi egy rakat szar a szemedben.

Legalább névvel írnád ki, hogy megjegyezze az ember hogy te nem érdemelsz segítséget...

2013. dec. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
#7-nek teljes mértékben igaza van, írtam a bazi hosszú választ véleménnyel, tapasztalattal, és te csak 1-et emelsz ki? Gratulálok barátom -.-
2013. dec. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#4-es vagyok! Egyetértek, sokan sokféle szempontból leírtuk, miért jobb az SP, de te csak egynek a válaszát veszed figyelembe, szégyelhetnéd magad, hülyegyerek!
2013. dec. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem is megéri nagyon sok negatív válasz jött rá."


Ez meg mi akart lenni, kérdező??? Na most ezt először is lehet úgy értelmezni, hogy 1 mondaton belül megcáfoltad önmagad. Vagy lehet úgy is, hogy a kérdésedre sok, az SP-től "elutasító" válasz jött hogy nem éri meg venni, pedig itt mindenki azt erősítette hogy mennyire megéri, és hogy mennyivel jobb az L-nél. Szóval ennek akárhogy is nézem, semmi értelme, ezzel megint csak az értelmiségedet tükrözted ;)

2013. dec. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!