Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem jó a WindowsPhone?...

Miért nem jó a WindowsPhone? Miért szólja le mindenki?

Figyelt kérdés
Folyton azt olvasom, hogy fúj, azt ne... stb stb.. miért?

2013. dec. 27. 18:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta, hogy nem jó? Kimondottan jó. :)
2013. dec. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Ha indoklás nélkül olvasod a leszólást, akkor valószínűleg egy másik rendszer hívével van dolgod. Persze ez nem jelenti azt, hogy ne lennének hiányosságai (némelyik szerintem kifejezetten nevetséges), de természetesen vannak erényei is. Amit én hátrányként éltem meg anno (és látom, hogy még nem változott a helyzet):

-alkalmazáskínálat. Fejlesztők számára még mindig az Android és az iOS az elsődleges, WP-re csak később jönnek az appok, ha egyáltalán. Persze növekvő részesedés hatására itt változás állhat be.

-többihez képest kiforratlan. Például nincs egységes értesítési terület, néhány WP7 óta meglévő hiányosság sem került kijavításra (globálisan egy hangerőszabályzó van, fejhallgatónak/hangszórónak is, nincs egyszerre rezgés/csörgés, csak egymás után)

-lassú fejlődés

2013. dec. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Más szempontból viszont kiforrottabb/jobb:

- stabilitás (legalább annyira, mint az iOS, de az Androidot véresre veri)

- gyors és folyamatos (csak olyan hardveren van WP8, ami el is bírja, így nem akad, nem szaggat)

- ez teljesen szubjektív és ízlés kérdése, de szerintem ez az OS néz ki a legkulturáltabban, a kezelése is viszonylag egyszerű


Ja, és a Nokiákban levő fényképezőgépek + a hozzá adott Nokia alkalmazások sem rosszak (nem beszélve az ingyenes navigációról).

2013. dec. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket!

Csak azért kérdeztem, mert én most vettem egy Lumia 520-ast a mai napon, és nekem meglepően stabil, jó rendszernek tűnik, mert olyan alkalmaazások vannak alapból benne (pl a transit) amit az androidos telefononom nem találtam (Nem leszólom Xperia U-m van, az is teljesen jó nekem, csak összetörtem az a baj)

Sokat olvastam itt is kommenteket, és 10/6 leszólta a rendszert.

2013. dec. 27. 18:28
 5/27 anonim ***** válasza:
Itt hármas: a párom öccsének mi is azt vettük most karácsonyra, már a harmadik Nokia WP8 a családban. :)
2013. dec. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

én most veszek nemsokára 920-at.. :)

osztályban így 3 WP8-mobil lesz (L520,L920,8X) a 6 iphone (+egy pár ipod 2 mellé..)

2013. dec. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Én eddig minden programot megtaláltam ami kellett nekem... kivéve egy jó facebook appot, így maradok az m.facebooknál, de eddig sem ahsználtam nagyon mást szóval.... :D


Esetleg tudtok jó facebook massanger progit? Azaz ha írnak facen kijelezze?

2013. dec. 27. 19:28
 8/27 Emberek ***** válasza:

Azok akik leszólják valószínű életükben nem használtak még WP-t. Nem mondom, hogy nem hiányos, és nincs hibája, de stabilitás, és gyorsaság tekintetében az iOS-el vetekszik, az Androidot pedig sz**rá veri.

Viszont amit itt az egyik előttem válaszoló írt, hogy nincs rezgés, és csengés egyszerre, de van! WP8 alatt már van, nekem már így van a Lumia 925-ösömön.

2013. dec. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
#8: félreértések elkerülése végett: tényleg egy időben van csengés és rezgés, és nem felváltva? Tehát nem rezeg egyet, majd lejátssza a csengőhangot, majd rezeg...? Csak azért kérdem, mert ez az egyetlen dolog, ami miatt mostani telefonvásárlásnál kiesett a WP, mint platform, és mikor pár hete WP8-at használó kollégám Lumiáját néztem, ott is ez volt.
2013. dec. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
9: eddig soha nem vettem észre, de igazad van. mekkora szar! :D
2013. dec. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!