Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mivel vegyek fel egy tel....

Mivel vegyek fel egy tel. Beszélgetést?

Figyelt kérdés

semmire sem akarnám felhasználni, csak tetszik vki hangja és szeretném újra és újra hallgatni :)

milyen progi van, amit telóra lehet rakni és felveszi?


2013. dec. 27. 19:37
 1/8 schumilex55 ***** válasza:

[link]

com/2013/11/automatic-call-recorder-pro-v36-apk.html

Ez például egész jó.

A beállításokban a hangforrás t szerintem állítsd majd át voice call-ra, de ami neked jó...

2013. dec. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Programról nemtudok, de egyik ismerősömnek alapból van ilyen funkció a telefonján, nézd meg, hátha a tied is tud ilyet. Én diktafonnal szoktam. Rácsatlakoztatom a telefonra, aztán ráteszem a gépre.
2013. dec. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
van rajta hangfelvevő, de ha csörög a telefon, vagy beszélgetés közben nem tudom azt állítgatni :(
2014. jan. 7. 15:43
 4/8 schumilex55 ***** válasza:

Te a diktafon vagy milyen funkcióra gondolsz. De miért nem próbálod ki amit linkeltem? (Tördelve...)

Nekem az pl. jól működik és fel is veszi a beszélgetést.

2014. jan. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ez a weboldal nem érhető el :(

egyébként skype beszélgetés rögzítésére van vmi ötleted? :)

2014. jan. 7. 15:48
 6/8 schumilex55 ***** válasza:

De, elérhető.

Most fog és másold be az link első felét, utána meg hozzá az alatta lévő sort. Most néztem meg és igen is elérhető...

De felmész az oldalra (apkmania) és van kereső, oda beírod hogy call recorder. Vagy a googleó -be hogy automatic call recorder pro apk.


Skypehoz androidon nincs ötletem mivel tudnád felvenni :/

2014. jan. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

igen tényleg sikerült behozni :)

és ha számítógépről megy a skype, akkor van valami ötlet? :$

2014. jan. 7. 17:30
 8/8 schumilex55 ***** válasza:

[link]

Vagy egy bandicam és beállítod a felvétel helyét xd

2014. jan. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!