Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidra van rendes lol mert...

Androidra van rendes lol mert videót láttam de a progit nem találtam esetleg linket is küldhettek?

Figyelt kérdés

2013. dec. 27. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
nincs
2013. dec. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 schumilex55 ***** válasza:

Rendes lol nincs mert a riot nem írja át hivatkozván arra hogy akik mobilról játszanak rontanának a csapat esélyein mert pl. te meg +1 játszik egy csapatban mobilról de a másik 8 ember PC-ről játszik, kapásból előnyben lenne a másik csapat elvileg.


De van Heroes of Order and Chaos. Gameloft, ez ilyen fél dota fél LoL klón szerűség lenne. Próbáld ki ha érdekel, de free-ben tehát hogy nem fizetsz jóóó sokáig eltart majd mire hősöket tudsz venni, sajna a gameloft itt is pénzre kicsit nagyon.

2013. dec. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Mondjuk akkor a riot mért nem csinál külön servert a mobilosoknak
2013. dec. 28. 14:25
 4/4 schumilex55 ***** válasza:

Én nekem is ez jutott eszembe, de talán nekik kéne írni. Mert nem hülyébbek mint mi így ez nekik is eszükbe juthatott (vagy ha mégse, hát...) csak aztán valamiért nem akarnak belekezdeni. Már rég nem olvasom a híreket hogy most akkor mi van, akarnak-e egyáltalán csinálni etc......

Majs egyszer hátha.

2013. dec. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!