Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megér 140. 000-et egy apple...

Megér 140. 000-et egy apple iphone 5s telefon?

Figyelt kérdés
mert van 100.000-ért iphone5 is. nem tudom hogy melyik érné meg jobban.

2013. dec. 27. 23:27
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Ha talalsz ennyiert megbizhato forrasbol,akkor igen . De ha ismeretlen az elado es plane ha Telekom(T-mobil) fuggo keszulekrol van szo,akkor szinte biztos,hogy le lesz tiltva .


Barmilyen ios eszkoz vasarlasa eseten csak akkor szabad megvenni,ha az elado elotted kilep az icloud fiokjabol es kikapcsolja az iphone keresese funkciot ,kulonben soha tobbe nem fogod tudni hasznalni - erre figyelj !

2013. dec. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszonom! amugy tényleg sokan hirdetnek t-mobile fuggot!

mé az érdekelne hogy az 5s megér 40.00-rel többet?

2013. dec. 27. 23:36
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Ez egy jo kerdes : ha az ertektartas a szempont,az,hogy kesobb is viszonylag jo aron el tudd adni,akkor igen. A tudasa jelenleg nagyon nincs kihasznalva , a 64bites soc tulajdonkeppen "fel terhelesen" fut a 64 bites programok hianya miatt . A 120fps kamera latvanyos es az ujjlenyomat azonositas is szenzaciosan jol mukodik . En pont 5-rol valtottam 5s-re,de igazabol csak a lelkesedes miatt , nem nyujt annyival tobbet,amennyivel tobbe kerul .. Nekem 70eFt + volt a csere koltsege (viszont gyari fuggetlenre) ..most igy visszagondolva tokeletesen feleslegesen.
2013. dec. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm! szóval az 5s igazabol csak abban különbözik hogy van benne ujjlenyomat-leolvaso??
2013. dec. 27. 23:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem csak abban , van a 120fps (slow motion) kamera, dupla vakuval ( sarga es feher fennyel) , 64 bites a processzora (elsokent es jelenleg is egyedulikent a vilagon) es szelessavu lte chip van benne ,ugyanaz a modell mukodik lte halozaton az usaban ,ami itthon is. Hirtelen ennyi.
2013. dec. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Sokat segítettél!! :)
2013. dec. 28. 00:10
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

#1-3 viszonylag jól leírta a különbségeket, ezt egészíteném ki kicsit.

5s CPU-ja (64 bitet leszámítva) is jelentősen erősebb, mint az iPhone 5-é. Persze ezt ma még nem veszed észre (mivel 5-tel is gyors az iOS), viszont idővel ki fog jönni (iPhone 4 is fürge volt, mikor megjelent, ma meg már nem annyira:)). 64 bit sem teljesen kihasználatlan, Apple az iOS-t (pontosabban az Objective-C runtimeot) úgy módosította, hogy 64 bites hardveren bizonyos alacsony szintű műveletek 2x-re gyorsuljanak, és eleve, az új ARMv8-as architektúrának is van pár finomsága, amely további teljesítmény-növekedést rejt.

Kameránál sem csak a Slo-mo videók készítése az újdonság, eleve szebb képeket készít rossz megvilágítás esetén, és alkalmas sorozatfelvételek elkészítésére is.

GPU is fejlődésen ment keresztül. Egyrészt támogatja az OpenGL ES3.0-t (5 csak 2.0-t), másrészt modernebb felépítésű, általános célú számításokra optimálisabban használható.

Hogy megéri-e a 40 ezres felárat számodra, azt neked kell eldöntened. Ha hosszú távon gondolkozol, akkor valószínűleg tovább fogod tudni használni, ha csak 1-2 évben, akkor pedig kevésbé.

2013. dec. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igazából nagyon sok jót hallottam az iphone-ról, meg a kamerája az ami érdekel. Most egy mtech atab5-öm van de az aksija nem sokáig birja nincs még egy éves sem meg az első kamerája nagyon rossz minosegu képet keszit, de a hátsója ugyanolyan jó mint az iphone-é.
2013. dec. 28. 00:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ennyiért tudsz venni, akkor feltétlen 5S-et vegyél. Még így is több, mint 60 ezer forintot nyersz a bolti árhoz képest. Természetesen csak akkor vedd meg, ha megbízható a forrásod, mivel az 5S ára alsó hangon 200.000 forint. Tehát ha neten találtad a hírdetést, akkor felejtsd el. Ennyi pénzért nem kapsz 5S-t. De még 5-öt sem igazán. Persze más tészta, ha van valahol kedvezményed, ismerős akármi. Én is ismerőstől vettem az 5S-em, beszerzési áron, azért így jócskán a bolti ár alatt volt.
2013. dec. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!