Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HDC Galaxy S4 Legend megéri?

HDC Galaxy S4 Legend megéri?

Figyelt kérdés
AZ lenne a kérdésem hogy kinek van ilyen fajta kínai telefonja. Elég jónak látszik, sok vidit láttam róla. Akinek van ilyen telefonja vagy barátjának vagy akárkinek és volt szerencséje használni, kérem írja már le milyen és hogy megéri e.

#telefon #Legend #HDC #HDC Legend
2013. dec. 27. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Neked kell eldöntened hogy számodra megéri e, a Prohardver.hu oldalon van egy dualsimes kínai telefonokkal foglalkozó fórum, tagja vagyok én is. Ahogy nézem 220 usd-be kerül egy ilyen telefon, a kötelező vámvizsgálatnál még erre rájön az áfa is, plusz vámkezelési díj. Úgy már nem biztos hogy megéri.
2013. dec. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én itt néztem ki: [link]


Itt ingyenes a házhoz szállítás és az ára is 179.99 USD. (Magyarországra is szállítanak mert ott van a Free Shiping listán). De mennyi ideig bírják ezek a telefonok?

2013. dec. 28. 20:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha 179 usd-be kerül, akkor ez kb 39.000ft-ba kerül jelenlegi ft/dollár árfolyamon, 1 USD = 218 forint.

Szóval arra a 39.000ft-ra még majd rájön 27% áfa. Nem hiszem hogy így ez megéri, pláne december vége felé, januártól lesznek majd nagyobb akciók, jobb telefonok stb.

Persze a vámolást és áfa fizetést sehogy se lehet kikerülni, 10 csomagból 8-at bontanak ki.

Az hogy menyire tartós egy ilyen telefon, azt megint csak a PH fórumon tudják neked megmondani -fentebb linkeltem. Annyit azonban én is mondhatok hogy semmivel sem rosszabb mint egy akármelyik hazai márka telefonjaitól.

2013. dec. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!!
2013. dec. 29. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!