Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia sp vagy Lumia 820 a...

Xperia sp vagy Lumia 820 a jobb? vagy netán Lumia 625? Ezek közül melyik lenne a legjobb megvenni?

Figyelt kérdés

2013. dec. 28. 03:44
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Xperia SP, de ha neked a sokkal zártabb windows rendszer kell, akkor inkább lumia 520.


(az 520 legalább olcsó választás ismerkedni és esetleg megutálni ezzel a xarral)...

2013. dec. 28. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
24%

Ha olyan embernek kell, aki nem szeret mókolni a telefonnal, csak használni (net, telefon, navigáció), annak szerintem a 625 a nyerő, vagy ha kicsi az árkülönbség, akkor a 820.


Amennyiben viszont olyan embernek kell, aki ténylegesen minden tevékenységére valamilyen appot használ és emellett szeret órákat szórakozni azzal, hogy a telefonja karban legyen tartva, akkor érdemes inkább valami droidot. De én Xperiát nemigazán javaslok, mert megjártam párat (x10, arc s, s) mielőtt ios-ra menekültem és nem győztek meg. Ha van hasonló árban, akkor mondjuk egy Galaxy S3 mini megfelelőbb választás lehet android esetén.

2013. dec. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lumia 820- at érdemes az 1GB RAM miatt!
2013. dec. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha rákeresel neten, vagy akár itt gyakorin, évszázadokig megy a vita, hogy android vagy windows (és senki nem enged a sajátjából). Én például utóbbira szavazok, Lumiát (820) vennék (azt is fogok). De elmész a Media Marktba és kipróbálod őket, aztán meglátod melyik a szimpatikusabb.
2013. dec. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Emberek ***** válasza:
100%

#1 te is egy droid fan vagy mi? érvek nélkül bírálod a WP-t..... -.- nem állítom, hogy nincsen hibája, de stabilitásban, és gyorsaságban véresre veri a droidot


nekem volt dolgom mindhárom rendszerrel, így tudok mesélni mindről. és nekem nagyon nem tetszik a droidos akadás (még a csúcskategóriában is)

2013. dec. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lumia 820-a van haveromnak, nagyon dícséri, nagyon gyors telefon, a Windows8-at nagyon jól kezeli, nem is akad annyit mint egy android. Bár W8-nál kompromisszumokat kell kötni, kevesebb app van rá mint az androidra. Nekem SP lett, de biztos hogy 820-al se jártam volna rosszul.
2013. dec. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Lumia 820-am van és imádom! Ha van lehetőséged próbáld ki őket, hogy neked melyik jobb.

Nekem személy szerint az is bejövős, hogy beírom a PIN-t és már használhatom is a telót!! Szó szerint. 1-2 mp-nél nem kell többet várni és a telefonkönyvtől kezdve a kamerán át az különböző alkalmazásokig minden azonnal válaszol gondolkodás nélkül. Cimborák droidjai (Xperia S, Motorola Atrix 2) erre legjobb pillanatukban sem képesek.

2013. dec. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!