Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem lehet egy kicsit...

Miért nem lehet egy kicsit megállni a mobilgyártásban? Mindig jönnek ki a mégjobb mégjobb telefonok! Hogy vegyen az ember így legjobb telefont?

Figyelt kérdés

Kijött az Xperia Z ezt reklámozta a sony hogy a legjobb a sonytól! De meddig volt a legjobb 3 hnapig? Azóta már van Z1, Z ultra, ZR ami még jobb még modernebb!

Most hogy vegyen az ember legjobb telefont, ha kb 3 hónap múlva érni fog annyit mint 1 éves telefon?

Miért nem tudnának kicsit leállni a mobilfejlesuztéssel? Kinek van pénze 3 havonta venni még jobb telefont? Ha valaki azt akarja, hogy a legjobb tényleg a legnagyobb tudású, leggyorsabb, legjobb kijelzős telefonja legyen?



2013. dec. 23. 14:55
 1/9 anonim válasza:
100%
Amit te új fejlesztésnek hiszel az már évekkel ezelőtt megvolt a gyárban, csak vártak vele hogy a többi piacra dobott telefon behozza a fejlesztésére szánt pénzt. Amúgy meg pont az ilyen emberekkel keresnek a legjobban akik, akkor is cserélik a telefont ha nem muszáj.
2013. dec. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A mobilgyártás nem kifejezetten Magyarországra van tervezve, az itteni átlaghoz. Nyugaton vagy az USA-ban simán lecserélik az embereket a telefont - igaz nem 3 havonta, de náluk olcsóbb, és nagyon sokan cégest használnak.

Ha nem tetszik a gyors fejlődés, vegyél egy 5000-es alaptelefont, és nem buksz rajta sokat.

2013. dec. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

CSak sajnálni tudom azt a lelki nyomoroncot, akinek az a legfontosabb, hogy mindig a legújabb és legjobb telefonja legyen.

Az ilyen hülye meg is érdemli, hogy 3 havonta lehúzzanak róla néhány tízezret.

2013. dec. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tízezret? Inkább százezret!
2013. dec. 23. 15:04
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
Ez ugyanígy van a televízió gyártással, a laptop gyártással, a gyógyszerekkel, szinte mindennel. Én csak azt nem értem, hogy ha ezek az eszközök mindig újulnak, akkor miért nem tud ugyanígy újulni a vasút és a metró, miért 50 éves rozsdás kocsikban utazunk, erre miért nincs igényük az embereknek, a vadiúj mobilra meg van?
2013. dec. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Grielean válasza:
Mert abban senkinek sincs semmi érdeke, hogy te minél hosszabb ideig vagánykodhass a legújabb mobiloddal. Ellenben pont a hozzád hasonló felfogású emberek miatt újítanak ilyen ütemben, mert a hozzád hasonló emberekről minden egyes új piacra dobott típussal újabb és újabb összegeket tudnak lehúzni, a gyártónak pedig nyilván ez a lényeg!
2013. dec. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 |Orfeusz| ***** válasza:

Az informatika most a leggyorsabban fejlődő tudomány, nagyon sokan kezdtek vele foglalkozni az elmúlt pár évtizedben. Ennek az egyik legeladhatóbb ágazata a szórakoztatóelektronika (régebben a TV, ma már inkább a telefonok), így itt piszoknagy konkurencia van. Ha a gyártók profitot akarnak mindig muszáj újat mutatniuk (ha csak látszólag is).

Nem azért csinálják, hogy te bosszankodj, hanem mert ha nem az övék a legjobb akkor nem veszi meg a kutya se.

2013. dec. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy időben én is kipróbáltam a legjobb okostelefonokat, nekem volt először a városban qwerty billentyűzetes HTC Toch Pro készülékem.

Kipróbáltam még pár készüléket, de meguntam, nem látom értelmét. Most egy 3 eft-ért vásárolt Samsungom van, telefonálni, sms-t írni lehet vele, meg felébreszt ha kell. Semmi több.

Bőven elég. Klassz az okos telefon, mittom én elnyomkodom ideig, óráig, de mikor már azon vettem észre magam, hogy olyan vagyok mint a többi droid, hogy az utcán, bkv-n, iskolában, munkahelyen, otthon, mindenhol telefonba borult lehajtott fejjel mászkálnak, ge_ire felb_ott.

Sokkal jobb élmény nézni ezt a sok idiótát, vagy megnézni egy csinos lányt, jó autót, az utca másik oldalán a szerencsétlent mikor leszarja egy galamb.

Elég sokat buszozok távolsági busszal, hetente 15-18 órát, de eszembe nem jutna egy telefont ba_atni a buszon, inkább nézek kifele, alszok, tanulok, újságot olvasok, vagy elvagyok a saját gondolatvilágomban.


Az a baj nagyon sok ember van, aki el sem tudja képzelni egy napját anélkül, hogy a telefonjához nyúlna. Én is ilyen voltam, most már röhögök rajtuk meg az akkori önmagamon.

Amég vannak ilyen emberek, megéri a mobil fejlesztőknek törni a fejüket.

2013. dec. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Életszerű, hogy a gyártók megállnak, hogy "héééé, kartellezzünk már, egy ideig senki ne dobjon újabb készüléket a piacra, mert szegény emberek már nem bírják, spóroljunk már nekik egy kicsit!" Amíg van rá igény, gyártanak. Ha a sok birka megáll, és nem veszi meg a legújabb szinte ugyanolyan fostalicska készüléket, akkor nem jönne az újabb. A kereslet generálja a kínálatot, ha van valamire igény, a gyártók termelnek, mert nekik az csak jó, ha megveszed. Egyszerű közgazdaságtan.
2013. dec. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!